Młyn kopytowa bób prażony solony 400 g

  Młyn kopytowa bób prażony solony 400 g

  Obecnie brak na stanie
  21,90 zł
  Brutto

  Bób prażony solony

  Jest idealną, zdrową przekąską. Świetnie sprawdza się jako alternatywa dla chipsów, krakersów czy precelków, które często zawierają niezdrowe konserwanty i składniki. Jest też alternatywą dla zwykłego bobu, którego gotowanie zajmuje dłuższą chwilę. Tak przygotowany bób, który oferujemy jest dostępny do schrupania cały czas. 

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  ✅ Bób prażony, solony jest zdrową przekąską

  ✅ Jest chrupiący i ma słony smak

  ✅ Zawartość białka to aż 25g na 100g produktu

  ✅ Idealnie nadaje się na wieczór filmowy lub podróż

  ✅ Świetna alternatywa dla chipsów, krakersów czy precelków

  ✅ Nie zawiera zbędnych konserwantów i składników

  ✅ Bób jest źródłem kwasu foliowego (bardzo potrzebnego w ciąży)

  Bób prażony solony - właściwości

  Bób prażony zawiera w sobie bardzo dużo białka, bo aż 25 g na 100 g produktu. Jest to znacząca różnica w porównaniu z gotowanym bobem. Jak duża? Ugotowany bób zawiera tylko 7,9 g białka. Bób jest źródłem kwasu foliowego (bardzo potrzebnego w ciąży) 100 g surowego bobu to 106% dziennego zapotrzebowania. Warto jednak pamiętać, że bób ma dużo kalorii, dlatego lepiej jeść go z głową. 

  Bób prażony, solony jest chrupiący na zewnątrz i miękki w środku. Ma również podobne właściwości do zwykłego bobu. Ciekawostką jest fakt, że w składzie bobu występuje lewodopa, która znajduje się wśród najskuteczniejszych leków na chorobę Parkinsona. To nie koniec zalet bobu. Może wpływać na podniesienie poziomu testosteronu oraz zwiększenie wydzielania hormonu wzrostu. 

  Bób prażony solony - do czego użyć

  Świetnie sprawdzi się na wieczór filmowy lub w podróży. Jest zapakowany w torebkę typu doypack co pozwala na wielokrotne zamykanie, dzięki czemu cały czas zachowuje swoją świeżość. Jest to bardzo ważne przy opakowaniach z większą gramaturą - taką jaką oferujemy w naszym Młynie. Dzięki temu możemy mieć świeży i smaczny bób prażony na dłużej, w dużym opakowaniu. 

  5904261039692

  6 innych produktów w tej samej kategorii: