• Nowy
Cold Pack Wkłady żelowe chłodzące -...

Cold Pack Wkłady żelowe chłodzące - 10 sztuk x 450 g

34,81 zł
Brutto

Wielorazowe wkłady chłodzące Cold Gel Pack z nietoksycznym wypełnieniem. Do zastosowania jako kompresy przy urazach, gorączce czy bólach głowy, a także jako wkłady utrzymujące żywność w niskiej temperaturze.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Żelowy wkład chłodzący to naturalny sposób na skuteczniejszą walkę z bólem, a także dyskomfortem związanym z urazami, gorączką czy migreną.

Produkt ułatwia również przechowywanie żywności w optymalnej temperaturze. Doskonale sprawdzi się w torbach termicznych, a także w przenośnych lodówkach turystycznych. Folia przystosowana do kontaktu z żywnością.

W przypadku wykonywania okładów nie należy bezpośrednio po schłodzeniu wkładu przykładać go do ciała. Produkt powinien zostać owinięty w materiał (np. ręcznik) i dopiero wówczas przyłożony do miejsca dotkniętego bólem.

Zestaw zawiera 10 wkładów chłodzących wypełnionych nietoksycznym żelem. Można je zarówno zamrażać, jak i schładzać w lodówce.

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem w formie wkładu schładzającego mrozić przez minimum 6 godzin w temperaturze -18 stopni. Przy zastosowaniu do okładów produkt należy schłodzić w lodówce. Zamrożonego wkładu nie wolno przykładać bezpośrednio do skóry - zagrożenie odmrożeniem. Wkład jest wielokrotnego użytku. W przypadku nieszczelności lub śladów uszkodzenia niezwłocznie wyrzucić. Nie nadaje się do mycia w zmywarkach.

Wymiary wkładu: 20 x 14 cm

W zestawie: 10 sztuk x 450 g

CP1319-BOX
20 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: