Brita Hard Water Expert Wkład...

  Brita Hard Water Expert Wkład wymienny - 3 sztuki

  70,34 zł
  Brutto

  Nowy filtr do dzbanka Hard Water Expert został zaprojektowany tak, by jeszcze skuteczniej eliminować zawarty w wodzie kamień. Cząsteczki naturalnego węgla aktywnego oczyszczają wodę — wyłapują niepożądane substancje, poprawiają jej smak i zapach. Natomiast dodane do mieszanki filtrującej perełki jonowymienne zmiękczają wodę aż 50% skuteczniej w porównaniu do wkładu Pure Performance. To idealny wybór dla wszystkich, którzy borykają się z problemem twardej wody w kranie.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Dłuższa żywotność sprzętów w Twojej kuchni

  Cząsteczki wapnia zawarte w twardej wodzie osadzają się na dnie czajnika, na naczyniach czy też częściach ekspresów automatycznych. Filtr wody o zwiększonym działaniu zmiękczającym eliminuje ten problem. Dzięki jego zastosowaniu ochronisz urządzenia i zachowasz je w dobrej kondycji na dłużej.

  Smaczniejsze napoje

  Przefiltrowana woda jest doskonałą bazą napojów. Twoja kawa, herbata czy orzeźwiająca lemoniada będą smakowały lepiej niż kiedykolwiek. Dzięki właściwościom zmiękczającym filtra pozbędziesz się także mętnego osadu na ich powierzchni. Czysta, klarowana, a przede wszystkim zdrowa woda, jaką uzyskasz przy użyciu wkładu filtrującego, może być wykorzystywana również do gotowania pysznych potraw.

  Less waste – czyli mniej śmieci i więcej pieniędzy w Twoim portfelu

  Filtr w dzbanku znacznie poprawia jakość wody kranowej, dzięki czemu możesz całkowicie zrezygnować z wody w plastikowych butelkach w Twoim domu. W ten sposób przyczynisz się do zmniejszenia produkcji szkodliwego dla środowiska plastiku. Zaoszczędzisz także swoje pieniądze, ponieważ woda z kranu jest kilkaset razy tańsza od tej kupowanej w sklepie.

  4006387104177
  20 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: