Alpine PartyPlug przeźroczyste...

  Alpine PartyPlug przeźroczyste zatyczki do uszu

  Ostatnie sztuki w magazynie
  72,44 zł
  Brutto

  Wysokiej jakości filtry akustyczne w stoperach PartyPlugs redukują głośność muzyki do bezpiecznego poziomu. Twoje wrażenia muzyczne oraz jakość dźwięku pozostają nadal bardzo dobre. Oczywiście możesz rozmawiać ze znajomymi. Nosząc zatyczki do uszu PartyPlug, gdy wychodzisz, zapobiegasz tym irytującym hałasom w uszach. Poza tym zatyczki do uszu są ledwo widoczne.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Unikalne cechy stoperów PartyPlug

  • Rozmowy wciąż są słyszalne
  • Idealne dopasowanie dzięki miękkiemu materiałowi AlpineThermoShape™
  • Dzięki Alpine Miniboxx będziesz je miał zawsze i wszędzie
  • Prawie niewidoczne w uchu
  • Bez silikonu
  • Wielokrotnego użytku

  Rewolucyjny model zatyczki do uszu

  Dwadzieścia lat doświadczenia pozwoliło firmie Alpine opracować doskonały nowy model wkładek do uszu. Niezwykle przemyślany i dokładnie przetestowany kształt zatyczek do uszu zapewnia naturalne, płaskie wchłanianie i idealne dopasowanie.

  AlpineAcousticFilters ™ - Nigdy więcej dzwonienia w uszach

  Wysokiej jakości filtry akustyczne w ochronnikach słuchu PartyPlugs zmniejszają głośność muzyki do bezpiecznego poziomu. Twoje wrażenia muzyczne, a także jakość dźwięku muzyki pozostaje bardzo dobra. Oczywiście możesz rozmawiać z przyjaciółmi - nosząc zatyczki do uszu PartyPlug, gdy wychodzisz, zapobiegasz temu irytującemu hałasowi w uszach.

  Materiał AlpineThermoShape™ - bardzo wygodny

  Ochraniacze nauszników PartyPlug wykonane są ze specjalnego materiału AlpineThermoShape. Materiał ten dopasowuje się do kształtu uszu, dzięki czemu zawsze masz doskonały poziom tłumienia hałasu. Alpine PartyPlug są również bardzo wygodne w noszeniu. Nie ma się poczucia izolacji ani zewnętrznego nacisku na uszy. AlpineThermoShape jest hipoalergiczny. Oznacza to, że nie odczuwasz swędzenia w uszach lub wokół nich, jak to często bywa z silikonowymi zatyczkami do uszu - możesz nosić Alpine PartyPlugs przez całą noc.

  Wybierz swój własny kolor

  Chcesz wyglądać dobrze, kiedy wychodzisz i nie chcesz, aby zatyczki do uszu były widoczne dla wszystkich z daleka lub dajesz dobry przykład i jesteś z tego dumny - możesz wybrac kolor który Ci pasuje. Zatyczki do uszu PartyPlug są dostępne w różnych kolorach. Oprócz ledwo widocznej przezroczystej wersji, możesz wybrać modne czarne zatyczki do uszu, błyszczące srebrno-szare.

  Alpine Miniboxx

  Oprócz praktycznego pojemnika do przechowywania, każdy pakiet PartyPlug zawiera również łatwy w użyciu Alpine Miniboxx. Możesz wziąć ten idealny mini pojemnik ze sobą, kiedy wyjdziesz i możesz otworzyć go jedną ręką. Miniboxx łatwo mieści się w kieszeni spodni, torebce, biustonoszu lub skarpetce.

  Długość życia i czyszczenie

  Żywotność zatyczek do uszu zależy od częstotliwości użytkowania. Czyszczenie zatyczek do uszu spowoduje wydłużenie żywotności. Zatyczki do uszu można myć letnią wodą z mydłem lub Alpine Cleaner Spray.

  Wartości tłumienia Alpine PartyPlug

  Częstotliwość HzŚrednie tłumienie dBOdchylenie standardowe dBZakładana ochrona w dB (APV)
  638,84,44,4
  12510,33,37,0
  25013,23,010,2
  50016,62,414,2
  100020,62,817,8
  200025,43,022,4
  400025,25,020,2
  800019,24,115,1

  Zawartość opakowania

  • Dwa uniwersalne termoplastyczne ochraniacze słuchu
  • Dwa filtry akustyczne
  • Alpine Miniboxx
  • Plastikowy futerał

  Dodatkowe informacje

  Wymiary: 10 x 8 x 2 cm

  Materiał: AlpineThermoShape™

  Kolor: Przeźroczyste

  Ze względu na fakt, że stopery wkładamy głęboko w kanał słuchowy należą do produktów higienicznych. Dostarczane są w zaplombowanym opakowaniu i zgodnie z art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta nie podlegają zwrotowi.

  8717154023558
  1 Przedmiot

  6 innych produktów w tej samej kategorii: