Populin Plus 200ml BIOLIT

  Populin Plus 200ml BIOLIT

  Biolit
  Obecnie brak na stanie
  180,00 zł
  Brutto

  POPULIN PLUS zawiera ekstrakt z topoli czarnej (Populus nigra Gemma) oraz wyciąg bogaty w taksyfolinę z drewna modrzewia dahurskiego (Larix gmelinii). Działa korzystnie na górne drogi oddechowe i układ sercowo-naczyniowy. Wskazany zwłaszcza dla palaczy i osób z obniżoną odpornością oraz kolonizacją patogenów i pasożytów.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Skład:

  Ekstrakt wodny z topoli czarnej (łac. Populus nigra), która należy do rodziny wierzbowatych, taksyfolina z modrzewia dahurskiego.


  Zalecane spożycie:

  Jedną miarkę rozpuścić w połowie szklanki ciepłej wody, wypić bezpośrednio po przyrządzeniu. Spożywać trzy razy dziennie:

  1. sposób stosowania – zgodny z etykietą produktu, tj. trzy razy dziennie, 40 minut po posiłku.

  2. sposób stosowania – wg. rosyjskich badań wodny wyciąg topoli czarnej  jest najskuteczniejszy, gdy pierwszą dawkę spożywa się na czczo, drugą i trzecią dawkę – 40 minut po lub przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.


  Uwaga:

  Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej  i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


  Właściwości:

  Właściwości związków czynnych topoli czarnej są zgodne jak odmiany topoli drżącej (osiki, łac. Populus tremula). Związki czynne – glikozydy fenolowe przedostają się przez warstwę kwasów mykolowych, arabinomannanów i arabinogalaktanów w membranie, zakłócają procesy metaboliczne i zatrzymują rozwój mikrobakterii gruźlicy i aktywnych patogenów.

  Topola czarna pomaga utrzymać zdrowe serce,  silne ścianki naczyń krwionośnych i tętnic wieńcowych. Pomaga utrzymać zdrowe gardło i górne drogi oddechowe.


  Działanie substancji czynnych:

  -wspomagają kompleksową terapię górnych dróg oddechowych i gardła,

  -wspomagają w utrzymaniu zdrowego serca, prawidłowej kondycji ścianek naczyń krwionośnych i tętnic wieńcowych,

  Dodatkowo z 30 letnich badań prowadzonych przez Instytut Biolit w Rosji przy współpracy z Syberyjskim Uniwersytetem Medycznym w Tomsku związki czynne z kory topoli:

  -wspomagają kontrolę stanów zapalnych i rozwoju wirusów,

  -wspomagają w utrzymaniu prawidłowej flory bakteryjnej,

  -wspomagają regulację przepływów żółci,

  -wpływają ochronnie na nerki i wątrobę,

  -wspomagają w kontroli rozwoju pasożytów (pasożyty obłe, przywry), w tym opistorchozy.

  1705770302345

  6 innych produktów w tej samej kategorii: