Uromedin 60 tabletek PRODUKTY...

  Uromedin 60 tabletek PRODUKTY BONIFRATERSKIE

  5901969620979
  24,90 zł
  Brutto

  Kompleksowa ochrona dróg moczowych. Suplement diety.

   

  Właściwości:

  Uromedin to kompozycja 8 ekstraktów ziołowych, m.in. z żurawiny wielkoowocowej (standaryzowanego na zawartość proantocyjanidyn) oraz brzozy (standaryzowanego na zawartość flawonoidów), wzbogacona witaminą C.

  Składniki zawarte w preparacie przyczyniają się do  utrzymania  prawidłowej  kondycji  dróg moczowych,  w  tym  pęcherza  moczowego (nawłoć,  pokrzywa)  oraz  wspierają  pracę  nerek i wspomagają ich funkcje wydalnicze (pokrzywa, nawłoć,  ortosyfon  groniasty,  brzoza,  pietruszka, lubczyk). Perz  i  ortosyfon  pomagają  w  usuwaniu  wody z organizmu, a nawłoć i witamina C chronią przed stresem oksydacyjnym.

  Preparat przeznaczony do suplementacji diety osób dorosłych w składniki pozwalające utrzymać w zdrowiu nerki i drogi moczowe.


  Składniki:

  Substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej  (Vaccinium macrocapron L.), ekstrakt z ziela nawłoci (Solidago virgaurea  L.), ekstrakt z liści pokrzywy (Urtica dioica L.), ekstrakt z liści ortosyfonu groniastego (Orthosiphon aristatus), ekstrakt z ziela perzu (Elymus repens L.), ekstrakt z liści brzozy (Betula pendula  Roth), ekstrakt z korzenia pietruszki (Petroselinum crispum  (Mill.)  Fuss), ekstrakt z korzenia lubczyka (Levisticum officinale Koch), kwas  L-askorbinowy, skrobia, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja wypełniająca (hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).


  Skład:

  Składniki w porcji dziennej3 tabletkiRWS*
  Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej DER 15:1, w tym 16% proantocyjanidyn225 mg<>
  Ekstrakt z ziela nawłoci DER 10:1225 mg<>
  Ekstrakt z liści pokrzywy DER 6:1150 mg<>
  Ekstrakt z liści ortosyfonu groniastego DER 2:1150 mg<>
  Ekstrakt z ziela perzu DER 4:1120 mg<>
  Ekstrakt z ziela perzu DER 4:190 mg<>
  Ekstrakt z ziela perzu DER 4:175 mg<>
  Ekstrakt z korzenia lubczyka DER 4:175 mg<>
  Witamina C75 mg94%

  *RWS - Referencyjna wartość spożycia

  <> - Nie ustalono referencyjnej wartości spożycia


  Sposób użycia:

  1 tabletka 2 – 3 razy dziennie. Preparat popijać dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.


  Ważne:

  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią.


  Sposób przechowywania:

  Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, w oryginalnym kartoniku, w temperaturze pokojowej (do 25°C), w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

  3 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  12 innych produktów w tej samej kategorii: