Szczoteczka do zębów „Węgiel...

  Szczoteczka do zębów „Węgiel bambusowy“ 1 szt. TIANDE

  TianDe
  Ostatnie sztuki w magazynie
  35,00 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  W dzisiejszym świecie białe zęby to nie tylko oznaka atrakcyjności, ale także wyznacznik pewnego standardu życia i statusu człowieka. Z biegiem czasu jednak ze względu na kawę, herbatę i inne zwyczaje nawet naturalnie białe zęby mogą zyskać nieprzyjemny żółtawy odcień.

  Szczoteczka do zębów „Bambusowy węgiel” z bardzo cienkim włosiem i zawartością węgla drzewnego pomoże przywrócić Twojemu uśmiechowi śnieżnobiały blask. Dzięki regularnemu stosowaniu tego „sprytnego” akcesorium możesz ponownie „nieskromnie” pokazywać biały uśmiech.

  Szczoteczka do zębów „Bambusowy węgiel”:
  – delikatnie myje, poleruje szkliwo i masuje dziąsła,
  – odpowiednia do zębów o dużej wrażliwości i osłabionych dziąseł,
  – usuwa płytkę bakteryjną nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dlaczego jest tak skuteczna?

  – Miękkie i cienkie włosie. Dla osób z wrażliwym szkliwem, dla których każde naciśnięcie powoduje dyskomfort, to będzie miła odmiana. Ze względu na zwiększoną miękkość i cienkość włosia nie uszkadza zębów i może wykonywać swoje zadania bez sprawiania bólu. Dociera również do trudno dostępnych miejsc w celu dokładnego wyczyszczenia zębów.
  – Dezynfekcja. Węgiel ma silne działanie antybakteryjne, przywraca zębom naturalny biały odcień, pomaga wyeliminować nieprzyjemny zapach, „przyciąga” płytkę bakteryjną.

  Aby uzyskać maksymalne wyniki stosuj w połączeniu z pastami do zębów i żelami TianDe. Uśmiechaj się na zdrowie!

  ZASTOSOWANIE:

  Szczoteczkę do zębów należy wymienić, jeśli doszło do uszkodzenia jej włosia. Okres stosowania szczoteczki do zębów nie powinien przekraczać 2-3 miesięcy.

  SKŁADNIKI AKTYWNE:

  Węgiel drzewny
  Węgiel drzewny

  Węgiel drzewny „wyciąga“ ze skóry zanieczyszczenia i toksyny, przywracając skórze czystość i świeżość. Usuwa obumarłe komórki skóry, stymulując ich odnowę i czyniąc skórę bardziej miękką, delikatną i gładką.

  6934160760129
  2 Przedmioty

  2 innych produktów w tej samej kategorii: