Szampon głęboko oczyszczający 200 ml...

  Szampon głęboko oczyszczający 200 ml TIANDE

  TianDe
  Ostatnie sztuki w magazynie
  67,00 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Jeśli śledzisz nowinki ze świata kosmetologii i fryzjerstwa, dbasz o swoją fryzurę, to śmiało uzupełnij swoją kolekcję piękna o ten kosmetyk.

  To nie tylko jeden z najmodniejszych kosmetyków, ale też skuteczna pielęgnacja włosów i skóry głowy. Z produktem tym poczujesz, czym są naprawdę czyste i świeże włosy.

  Szampon od TianDe, zawierający w składzie węgiel drzewny, to głębokie oczyszczanie z zanieczyszczeń zarówno włosów, jak i skóry głowy. Całkowicie usuwa wszystkie pozostałości kosmetyków do układania, „torując drogę“ substancjom odżywczym, zawartym w produktach kolejnych etapów pielęgnacji. Rezultat: balsamy i maski nakładane po użyciu szamponu mogą działać ze zdwojoną siłą.

  Węgiel drzewny zawarty w szamponie jest znakomitym absorbentem, który aktywnie wchłania nadmiar łoju. Oznacza to, że głowę będzie można myć rzadziej. Ważne jest, by zrozumieć, że jest to kosmetyk do pielęgnacji uzupełniającej – „generalne porządki“, które wystarczy robić raz lub dwa razy w tygodniu.

  Szampon głęboko oczyszczający ma czarny kolor, jednak blondynki nie muszą się obawiać – jest całkowicie zmywalny i nie farbuje włosów.

  ZASTOSOWANIE:

  Nałóż szampon na mokre włosy, wmasuj, a następnie spłucz. Zaleca się stosowanie 1-2 razy w tygodniu.

  SKŁADNIKI AKTYWNE:

  Węgiel drzewny
  Węgiel drzewny

  To wspaniały absorbent, który całkowicie wchłania nadmiar sebum i zanieczyszczenia. Bardzo starannie oczyszcza włosy i skórę głowy z niepotrzebnych rzeczy! Kosmetyków do układania nie da się zmyć z włosów całkowicie – pozostają, a jakby tego było mało, gromadzą się na włosach i skórze głowy. To z kolei utrudnia działanie masek i balsamów – cenne składniki po prostu nie mogą się „przebić“ przez warstwę zanieczyszczeń! Węgiel wybawi Twoje włosy od zbędnych zanieczyszczeń i otworzy drogę dla składników odżywczych.

  6921570923121
  1 Przedmiot

  6 innych produktów w tej samej kategorii: