• -20%
  • Nowy
FLAGOLIE Perfumy dla domu Hygge...

FLAGOLIE Perfumy dla domu Hygge ROZMARYN, LAWENDA, DRZEWO SANDAŁOWE

Flagolie
95,20 zł 119,00 zł -20%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 119,00 zł

Rozpoczynając podróż przez tę esencję, rozmaryn i bergamotka tworzą energetyczny wstęp. W sercu kompozycji drzewo cedrowe i drzewo sandałowe scalają się w harmonii, oddając męską siłę i spokojną elegancję. Lawenda i estragon dodają nuty zmysłowego wyrafinowania, a fasolka tonka wprowadza delikatny akcent słodyczy, przypominając o lekkim podmuchu letniego wiatru. W bazie kompozycji ambra łączy się z drzewem sandałowym, tworząc trwałą i przyjemną podstawę. To jak spokojne uniesienie się na fali emocji, które zrodziły się pod wpływem spotkania dwóch światów – męskiego zapachu i inspiracji bryzą morską.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Perfumy dla domu ROZMARYN, LAWENDA, DRZEWO SANDAŁOWE

O kolekcji HYGGE

Zanurz się w zmysłowym świecie wyjątkowej kolekcji Hygge. Stonowane kompozycje zapachowe przypominają coraz wcześniejsze, ogniste zachody słońca. Kolekcja Hygge to pierwsze, spadające liście i ostatnia namiastka gorących, wakacyjnych wieczorów. Znajdziesz w niej orzeźwiające westchnienie lata, podmuch słodkich nut przemykających między drzewami oraz wyraźne nuty głębi dające znać o cieple domowego ogniska.

Każdy dyfuzor zapachowy jest zamknięty w eleganckim, minimalistycznym flakonie, który komponuje się z wieloma stylami wnętrz. Wystarczy delikatnie obrócić patyczki, by uwolnić strumień zapachu. Kolekcja Hygge to idealny sposób na stworzenie harmonii między sezonami. To płynne przejście z letniej radości w jesienną refleksję.

Hygge – inspiracja duńską filozofią harmonii

Hygge to duńska filozofia tworzenia przytulnej, komfortowej przestrzeni, to zaproszenie do odnalezienia radości i spędzania chwil z bliskimi. Hygge nawiązuje do przyjemnego organizowania czasu podczas chłodnych wieczorów w tamtejszym klimacie. W języku duńskim hygge oznacza komfort, wygodę, relaks. To synonim ceremonii picia herbaty przy świecach, czytania książek w miękkim fotelu, delektowanie się smakiem domowego jedzenia lub tworzenie przytulnych wnętrz w domu.

Hygge to także sposób na zatrzymanie codziennego pośpiechu i skupienia na chwilach, co oddaje kwintesencję marki Flagolie. W zapachach kolekcji Hygge zamknęliśmy czas. Czas mijających letnich wspomnień i czas nadchodzących jesiennych wieczorów. Delektuj się nim do woli.

Jak stosować perfumy dla domu ROZMARYN, LAWENDA, DRZEWO SANDAŁOWE?

  1. Odbezpiecz nakrętkę dyfuzora i umieść w nim wybraną liczbę patyczków. W celu uzyskania pełnej intensywności zapachu zamocz wszystkie dołączone patyczki.
  2. Jeśli stosujesz perfumy w mniejszych przestrzeniach lub chcesz wypróbować ich moc, systematycznie zwiększaj liczbę patyczków, aż do uzyskania optymalnej intensywności zapachu.
  3. Co jakiś czas (na przykład raz na tydzień) obróć patyczki, umieszczając ich drugi koniec we flakoniku. To sprawi, że zapach stanie się jeszcze bardziej wyczuwalny.
5907471933040
3 Przedmioty

Zobacz także

6 innych produktów w tej samej kategorii: