Syropy z sokami owocowymi i...

  Syropy z sokami owocowymi i witaminami TIANDE

  TianDe
  76,00 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Syropy z sokiem owocowym i witaminami to produkt do zdrowego, odżywczego i jakościowego odżywiania dla dzieci. Jest w 100% naturalny: bez konserwantów, wzmacniaczy smaku, substancji zapachowych, skrobi, barwników – to nie tylko bardzo odżywczy, ale też bardzo smaczny syrop o lekko kwaskowym smaku!

  Syropy z sokiem owocowym i witaminami:
  - dostarczają do organizmu dziecka naturalne witaminy i minerały;
  - wspomagają odporność dziecka.

  Syropy z sokiem owocowym i witaminami będą ciekawą „zabawą“: w każdym opakowaniu znajduje się 21 saszetek w trzech różnych smakach – pozwól wybrać smak swojemu dziecku!

  Uwaga! Część środków ze sprzedaży każdego opakowania syropów z sokiem owocowym i witaminami zostanie przekazana na cele charytatywne! Śledź aktualności korporacji!

  Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

  Składniki w 1 saszetce: woda; fruktoza, zagęszczony sok owocowy jabłkowy 900 mg / jeżynowy 900 mg / żurawinowy 900 mg, pektyna (substancja zagęszczająca); kompleks witaminowy Betaviton 80 mg: ß-karoten (1,6 mg), octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E – 0,4 mg), kwas askorbinowy (witamina C); kwas cytrynowy (regulator kwasowości); sok z noni (owoce Morinda citrifolia) w proszku, polisorbat 80 (emulgator).
  Ostrzeżenia: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Nie używać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu diety. Zużyć natychmiast po otwarciu saszetki. Suplementy diety nie stanowią zamiennika zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Składniki w 1 saszetce (10 g*): Witamina A (w formie ß-karotenu) - 266 µg RE 33,25% RWS*; Sok z noni w proszku - 20 mg.
  Składniki w 2 saszetkach (10 g*): Witamina A (w formie ß-karotenu) - 532 µg RE 66,50% RWS*; Sok z noni w proszku - 40 mg; Witamina C - 21,6 mg 27% RWS*.
  RWS* - Referencyjna wartość spożycia
  Kraj pochodzenia: Rosja
  Dystrybutor: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Praga 8, Republika Czeska

  4650061391799
  50 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: