• Nowy
Swanson Cytrynian Żelaza 25 mg - 60...

Swanson Cytrynian Żelaza 25 mg - 60 kapsułek

Swanson
15,86 zł
Brutto

Suplement diety Iron Citrate marki Swanson zawiera cytrynian żelaza - postać pierwiastka o wysokiej przyswajalności i dużej biodostępności.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Żelazo to jeden najważniejszych mikroelementów w ludzkim organizmie. Uczestniczy w procesie wytwarzania czerwonych krwinek, jest istotnym składnikiem hemoglobiny, a jego odpowiednia ilość jest ważna dla właściwego transportu tlenu w organizmie.

Odpowiedni poziom żelaza jest niezbędny dla zdrowia układu krążenia, odporności, mięśni, a także układu nerwowego. Zapewnia wysoką witalność i zapobiega przewlekłemu zmęczeniu. Chroni przed anemią.

Suplement Iron Citrate Swanson w formie wegetariańskich kapsułek pomaga uzyskać odpowiedni poziom pierwiastka w organizmie i/lub zapobiegać niedoborom. Jedna kapsułka dostarcza 25 mg żelaza w bardzo dobrze wchłanialnej postaci, jaką jest cytrynian żelaza.

Skład:

Wielkość opakowania: 60 kapsułek wegetariańskich

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki1 kapsułkaRWS
Żelazo
(z cytrynianu żelaza)
25 mg179%

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Żelazo, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:

Jedną kapsułkę dziennie.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

Ważne:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

Swanson Health Products Fargo
Fargo, ND 58108, USA

Podmiot odpowiedzialny:

NMM Sp. z o.o.
Bocheńska 3/17
31-061 Kraków

087614113777
19 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: