CurcuFresh SPROSZKOWANY SOK Z KŁĄCZA...

  CurcuFresh SPROSZKOWANY SOK Z KŁĄCZA KURKUMY 500 mg 60 kapsułek NOW FOODS

  733739049377
  Ostatnie sztuki w magazynie
  71,00 zł
  Brutto

  CurcuFRESH ™ jest przygotowywany przy użyciu świeżego kłącza kurkumy, który nie jest suszony ani ekstrahowany za pomocą rozpuszczalników.

   

  Składniki:

  CurcuFRESH standaryzowany sproszkowany sok z kłącza kurkumy, celuloza, skrobia ryżowa, kwasy tłuszczowe (źródło roślinne), dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne).


  Składniki w porcji (1 kapsułka):

  CurcuFRESH standaryzowany sproszkowany sok z kłącza kurkumy (pozyskany ze świeżego soku z kłącza kurkumy)(Curcuma longa) 500 mg


  Sposób użycia:

  1 kapsułka dziennie z posiłkiem, popijając szklanką wody.


  Przeciwwskazania: 

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących. Osoby z chorobą wątroby, chorobą pęcherzyka żółciowego, problemami żołądkowo-jelitowymi zastosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.


  Sposób przechowywania:
   

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


  Ważne:
   

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


  Producent:
   

  Now Foods

  1 Przedmiot

  12 innych produktów w tej samej kategorii: