HEALTH KINGDOM Royal Probiotics z...

  HEALTH KINGDOM Royal Probiotics z witaminą D 60 kapsułek

  Obecnie brak na stanie
  89,00 zł
  Brutto

  ROYAL PROBIOTICS – Nowoczesny probiotyk z witaminą D

  Royal Probiotics to suplement diety w pełni stworzony dla poprawy Twojego zdrowia. Składa się z 10 szczepów bakterii w ilości 27 mld jednostek tworzących kolonię dziennej porcji, dodatkowo wzbogacony jest witaminą Dekstraktem z karczocha oraz ostropestu plamistego, jodem oraz inuliną.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Suplement diety Royal Probiotics zawiera w swoim składzie: ekstrakt z karczocha oraz ostropestu plamistego, witaminę D, jod, inulinę oraz kompleks 10 szczepów bakterii w ilości 27 mld jednostek tworzących kolonie w porcji dziennej.

  PROBIOTYK + PREBIOTYK = SYNBIOTYK

  Opakowanie: 60 kapsułek – MIESIĘCZNA KURACJA

  Sposób użycia:
  Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 kapsułki. Spożywać po posiłku, popijając dużą ilością wody.

  Dodatkowe składniki zawarte w Royal Probiotics przyczynią się do:

  • Utrzymania zdrowych zębów, kości oraz prawidłowego poziomu wapnia we krwi, a także wspomogą prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego dzięki witaminie D.
  • Utrzymania zdrowia wątroby dzięki zawartym ekstraktom z karczocha oraz ostropestu.
  • Wsparcia prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego dzięki zawartości jodu.

  Co to są probiotyki?

  Definicja opracowana przez FAO/WHO podaje, że probiotyki to „żywe drobnoustroje, które podane w odpowiedniej ilości wywierają korzystny wpływ na zdrowie gospodarza”. Bakterie probiotyczne niezbędne są dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, a w szczególności wpływają pozytywnie na działanie układu pokarmowego, wspierają trawienie oraz wspomagają przyswajanie składników odżywczych.

  Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję – 2 kapsułki

   Składnik Zawartość w porcji dziennej – 2 kapsułkach % RWS* w porcji dziennej
   Witamina D 25 µg 500
   Jod 150 µg 100
  Kompleks 10 szczepów bakterii:

   

  Bifidobacterium animalis subsp. lactis BS01 Bifidobacterium breve BR03 Lactobacillus casei subsp. paracasei LPC00 Lactobacillus rhamnosus LR06 Lactobacillus plantarum LP09 Lactobacillus casei LC03 Lactobacillus acidophilus LA02 Bifidobacterium bifidum BB01 Streptococcus thermophilus YO8 Bifidobacterium longum BL03

  27 x 109 cfu
  Ekstrakt z ostropestu plamistego 100 mg –
  Ekstrakt z karczocha 100 mg –
  Inulina500 mg –
  Błonnik akacjowy21,14 mg –

  *% RWS – Referencyjna Wartość Spożycia / – – nie określono Referencyjnej Wartości Spożycia

  Przechowywanie:
  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Ostrzeżenia:
  Suplement diety przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się na dole etykiety. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  5905488723807

  Zobacz także

  6 innych produktów w tej samej kategorii: