Bros Zielona Moc Wkłady do elektro na...

  Bros Zielona Moc Wkłady do elektro na komary - 20 sztuk

  Bros
  14,82 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Skład:

  Substancje czynne: Wyciąg z otwartych i dojrzałych kwiatów wrotyczu dalmatyńskiego (Chrysanthemum cinarariaefolium/ Tanaceum cinarariaefolium) otrzymywany przy pomocy ditlenku węgla w stanie nadkrytycznym 35mg/wkład (3,43 g/100 g), butotlenek piperonylu 30 mg/wklad (2,95 g/100 g), geraniol 0,1 mg/wkład (0,01 g/100 g).

  Środki ostrożności:

  H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. P102 Chronić przed dziećmi. P273 Unikać uwolnienia do środowiska. P501 Zawartość/pojemnik usuwać na wysypisko śmieci lub do utylizacji zgodnie z miejscowymi przepisami.

  Bezpieczeństwo:

  Środki ostrożności: Produkt używać przy otwartych oknach. Urządzenia podłączonego do prądu nie dotykać metalowymi przedmiotami i mokrymi rękoma, nie przykrywać, nie dopuszczać do kontaktu z materiałami palnymi i wodą. Po użyciu umyć ręce.

  Uwaga!

  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

  5904517105614
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: