Bros Zestaw pułapka na mole spożywcze...

  Bros Zestaw pułapka na mole spożywcze - 6 sztuk

  Bros
  31,91 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Pułapka z dodatkiem feromonu wabi i wyłapuje dorosłe samce moli spożywczych pozwalając na wykrycie ich obecności oraz ocenę liczebności. Nie zawiera chemikalów, dlatego może być stosowany w bezpośrednim sąsiedztwie z pożywieniem. Można go przykleić w dowolnym miejscu lub powiesić wykorzystując otwór w pułapce.

  Sposób użycia:

  Wyjąć lep z opakowania. Oderwać pasek zabezpieczający taśmę mocującą i przykleić lep w wybranym miejscu. Przytrzymać lep za górny margines nie pokryty klejem i zerwać papier zabezpieczający klej z feromonem, aktywując pułapkę. Lep można także zawiesić wykorzystując przeznaczony otwór.

  W szafkach stosować 1 szt., w pomieszczeniach takich jak kuchnie i spiżarnie 2 szt.
  Lep wymienić po 3 miesiącach lub po zapełnieniu owadami.

  Ostrzeżenia:

  P102 Chronić przed dziećmi. Żużyty lep traktować jako odpad komunalny.

  Uwaga!

  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

  BRO492-6
  15 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: