Bros Płyn do elektro na muchy, komary...

  Bros Płyn do elektro na muchy, komary i mrówki 3w1 - 30 ml

  Bros
  22,99 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Skład:

  2,3,5,6-tetrafluorobenzyl (1R)-trans-3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2-dimetylocyklopropanokarboksylan (transflutryna): 9,5 g/kg (0,95%); geraniol 0,5 g/kg (0,05%).

  Ostrzeżenia:

  H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. P102 Chronić przed dziećmi. P273 Unikać uwolnienia do środowiska. P391 Zebrać wyciek. P501 Zawartość/pojemnik usuwać na wysypisko śmieci lub do utylizacji zgodnie z miejscowymi przepisami. EUH 208 Zawiera: geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Nie używać urządenia w poomieszczeniu w którym przebywają małe dzieci, kobiety w ciązy, osoby chore, alergicy. Elektrofumigator używać przy uchylonych oknach lub po zabiegu dokładnie przewietrzyć. Urządzenia nie przykrywać, nie dopuszczac do kontaktu z wodą i materiałami palnymi. Podczas działąnia nie dotykaj elektrofumigatora metalowymi przedmiotami i mokrymi rękoma.

  Uwaga!

  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

  5904517002180
  20 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: