Quebracho kora cięta 50 g NANGA

  Quebracho kora cięta 50 g NANGA

  Nanga
  Obecnie brak na stanie
  15,81 zł
  Brutto

  Quebracho (Aspidosperma quebracho) – nazywane także aspidospermą białą, w celach zielarskich pozyskuje się korę oraz liście quebracho, obfitujące w alkaloidy indolowe (m.in. kwebrachinę – substancję identyczną z johimbiną), taniny oraz garbniki. To amazoński afrodyzjak, który zwiększa męski popęd seksualny i wzmacnia erekcję. Ponadto pobudza ciało i umysł.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Wśród rdzennych plemion Ameryki Południowej quebracho uważane było za roślinę magiczną, łączącą ze światem duchów. Według ich tradycyjnej medycyny był to też wspaniały afrodyzjak. Wierzyli oni, że wyciągi z kory pomagają odzyskać zadowolenie i radość ze spotkań intymnych. Quebracho należy używać zewnętrznie. Składniki aktywne obecne w roślinie pielęgnują skórę i wspierają procesy regeneracyjne – świetnie sprawdzą się w przypadku ran, otarć i innych podrażnień skórnych.

  Produkt przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego!


  Skład:
  kora quebracho 100%


  Kraj pochodzenia:
  Argentyna


  Zalecany sposób użycia:
  nalewka - 10 g rozdrobnionej kory zalewamy 100 ml 70% alkoholem. Wytrawiamy kilkanaście dni, następnie filtrujemy. Aby uzyskać suchy ekstrakt można nalewkę odparować, następnie rozprowadzając ekstrakt w 20 g wody. Stosować do użytku zewnętrznego!


  Sposób przechowywania:
  przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.


  Przeciwwskazania:
  nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.

  5903076414649

  6 innych produktów w tej samej kategorii: