Quebracho kora cięta 50 g NANGA

  Quebracho kora cięta 50 g NANGA

  5903076414649
  18,90 zł
  Brutto

  Quebracho (Aspidosperma quebracho) – nazywane także aspidospermą białą, w celach zielarskich pozyskuje się korę oraz liście quebracho, obfitujące w alkaloidy indolowe (m.in. kwebrachinę – substancję identyczną z johimbiną), taniny oraz garbniki. To amazoński afrodyzjak, który zwiększa męski popęd seksualny i wzmacnia erekcję. Ponadto pobudza ciało i umysł.

   

  Wśród rdzennych plemion Ameryki Południowej quebracho uważane było za roślinę magiczną, łączącą ze światem duchów. Według ich tradycyjnej medycyny był to też wspaniały afrodyzjak. Wierzyli oni, że wyciągi z kory pomagają odzyskać zadowolenie i radość ze spotkań intymnych. Quebracho należy używać zewnętrznie. Składniki aktywne obecne w roślinie pielęgnują skórę i wspierają procesy regeneracyjne – świetnie sprawdzą się w przypadku ran, otarć i innych podrażnień skórnych.

  Produkt przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego!


  Skład:
  kora quebracho 100%


  Kraj pochodzenia:
  Argentyna


  Zalecany sposób użycia:
  nalewka - 10 g rozdrobnionej kory zalewamy 100 ml 70% alkoholem. Wytrawiamy kilkanaście dni, następnie filtrujemy. Aby uzyskać suchy ekstrakt można nalewkę odparować, następnie rozprowadzając ekstrakt w 20 g wody. Stosować do użytku zewnętrznego!


  Sposób przechowywania:
  przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.


  Przeciwwskazania:
  nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.

  4 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: