Hydrożelowe płatki do powiek „Algi...

  Hydrożelowe płatki do powiek „Algi organiczne“ 2 szt. TIANDE

  6925466288417
  21,00 zł
  Brutto

   

  Chcesz, aby ranek rozpoczynał się od pięknego wyglądu i znakomitego samopoczucia? Wypróbuj hydrożelowe płatki do powiek „Algi organiczne“. Płatki pomogą Ci napiąć delikatną skórę powiek i sprawią, że będzie bardziej sprężysta. Dzięki składnikom aktywnym płatki w kilka minut odmienią Twoje spojrzenie.

  To kosmetyk o natychmiastowym działaniu, który działa jednocześnie w kilku kierunkach:
  – pomaga zmniejszyć obrzęki i opuchliznę pod oczami oraz szybko przywraca skórze świeży wygląd;
  – nawilża, napina skórę, poprawia kontur dolnych powiek;
  – likwiduje ślady zmęczenia, ożywia suchą i cienką skórę powiek;
  – sprzyja wygładzeniu zmarszczek mimicznych.

  Za każdym razem, kiedy się uśmiechasz, od kącików oczu rozchodzi się cienka siateczka zmarszczek? Płatki hydrożelowe sprawią, że będzie mniej widoczna.

  Produkt zawiera polisacharydy chrząstnicy kędzierzawej i brunatnicy mozuku, hydrolizowany kolagen, aminokwasy białka kukurydzianego i alantoinę. A propos, chrząstnica kędzierzawa jest również nazywana czerwonym mchem. Wśród specjalistów kosmetologii chrząstnica kędzierzawa zdobyła miano roślinnego „silikonu“, chroniącego skórę przed odwodnieniem i oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

  ZASTOSOWANIE:

  Płatki nałożyć na oczyszczoną skórę pod oczami. Usunąć po upływie 15-20 minut. Należy użyć płatków od razu po otwarciu opakowania.

  SKŁADNIKI AKTYWNE

  Chrząstnica kędzierzawa
  Chrząstnica kędzierzawa

  Algi te są również nazywane czerwonym mchem. Wśród specjalistów kosmetologii chrząstnica kędzierzawa zdobyła miano roślinnego „silikonu“: szczelnie przylega do powierzchni skóry i skutecznie chroni ją przed odwodnieniem i oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

  Brunatnica mozuku
  Brunatnica mozuku

  Brunatnica mozuku to źródło fukoidyny, która ma silne działanie odmładzające na skórę. Sprzyja regeneracji komórek skóry i aktywuje jej naturalną zdolność do odbudowy.

  Kolagen
  Kolagen

  Wyciąg kolagenu uzupełnia deficyt białka w skórze, poprawiając jej „szkielet“ i napięcie. Skóra staje sprężysta i elastyczna.

  Aminokwasy białka kukurydzianego
  Aminokwasy białka kukurydzianego

  Aminokwasy białka kukurydzianego to metionina, lizyna i treonina. Metionina przyspiesza regenerację skóry, bierze udział w tworzeniu kolagenu i elastyny. Lizyna jest materiałem budulcowym kolagenu, treonina zaś poprawia stan skóry i nadaje jej miękkość.

  Alantoina
  Alantoina

  Ma działanie regeneracyjne, zmiękcza i koi skórę, chroni ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

  10 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: