Pasta do zębów Extra White PRO TIANDE

  Pasta do zębów Extra White PRO TIANDE

  TianDe
  27,50 zł
  Brutto

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Pasta radzi sobie nawet z twardym osadem nazębnym – przyczyną mnożenia się bakterii i kamienia nazębnego. Przywraca i pomaga utrzymać naturalną biel szkliwa, usuwa osad, powstający od kawy i papierosów. Dzięki zawartości związków wapnia, fosforu i fluorku sodu (udział masowy fluorku nie przekracza 0,13%) zapobiega nadwrażliwości zębów i wzmacnia szkliwo. Na długo odświeża oddech.

  Efekt długotrwałego stosowania pasty można porównać z rezultatami czyszczenia za pomocą ultradźwięków.

  ZASTOSOWANIE:

  Myć zęby 1-2 razy dziennie. Nie połykać.

  SKŁADNIKI AKTYWNE:

  Mentol
  Mentol

  Oczyszcza jamę ustną z bakterii, na długo odświeża oddech.

  Diwodorofosforan wapnia
  Diwodorofosforan wapnia

  Podobny do szkliwa zębów składnik o silnych właściwościach czyszczących i plastycznej strukturze cząsteczek, które delikatnie czyszczą szkliwo. Jest źródłem wapnia i fosforu, będących podstawowymi składnikami szkliwa zębów. Dzięki diwodorofosforanowi wapnia poprawie ulega proces remineralizacji – uzupełnienia brakujących minerałów szkliwa zębów.

  Kwas krzemowy
  Kwas krzemowy

  Żel krzemionkowy to łagodny składnik ścierający, uzyskiwany z krzemu. Jego sferyczne granulki skutecznie usuwają nalot, nie rysując i nie powodując uszkodzeń szkliwa.

  Fluorek sodu
  Fluorek sodu

  Preferowana dziś postać fluoru o aktywnym działaniu przeciw próchnicy i czynnie wpływająca na proces remineralizacji. Zaletą fluorku sodu jest zdolność do łatwego i szybkiego rozpadu na aktywne jony, które dają efekty już po upływie zaledwie 1-3 minut.

  6921570923022
  6 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: