Bilovit Olejek eteryczny wintergreen...
  Bilovit Olejek eteryczny wintergreen...
  Bilovit Olejek eteryczny wintergreen...
  Bilovit Olejek eteryczny wintergreen...

  Bilovit Olejek eteryczny wintergreen - 10 ml

  Bilovit
  27,14 zł
  Brutto

  Naturalny olejek eteryczny wintergreen jest stosowany przy skurczach mięśni, łagodzi objawy reumatyzmu i wykazuje działanie przeciwbólowe. Ten niezwykle silny olejek pozyskuje się z liści niewielkiej rośliny o nazwie Golteria rozesłana.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Głównym składnikiem olejku wintergreen jest salicylan metylu, związek chemiczny należący do grupy estrów. Posiada on wyraźne właściwości przeciwzapalne i łagodzące ból. Z tego względu olejek szczególnie dobrze sprawdza się przy bólach mięśni, stawów, sztywności i obrzęku, a także pomaga łagodzić stany zapalne skóry.

  Produkt charakteryzuje silne działanie, dlatego należy go stosować przez krótki czas i z dużą ostrożnością. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego - nie należy go spożywać.

  Inhalacje i sesje aromaterapii przy użyciu olejku powinny się odbywać wyłącznie pod kontrolą terapeuty z odpowiednimi kwalifikacjami.

  Olejek posiada cenne dla zdrowia właściwości:

  • przeciwskurczowe,
  • antyseptyczne,
  • immunostymulujące,
  • łagodzące stres,
  • rozgrzewające,
  • oczyszczające drogi oddechowe,
  • przeciwgrzybicze.

  INCI: Gaultheria Procumbens Leaf Oil

  Przeciwwskazania: Przy pierwszym zastosowaniu należy przeprowadzić test miejscowy. Produkt może powodować podrażnienie w przypadku skóry wrażliwej. Nie należy używać w przypadku ran lub podrażnień. Nieodpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Olejek może wchodzić w interakcję z lekami. Nie wolno stosować produktu z lekami przeciwzakrzepowymi. Niewskazany dla osób z nadwrażliwością na salicylany.

  5907678401427
  20 Przedmioty

  Zobacz także

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: