Bilovit Olejek eteryczny frankincense...
  Bilovit Olejek eteryczny frankincense...
  Bilovit Olejek eteryczny frankincense...
  Bilovit Olejek eteryczny frankincense...
  Bilovit Olejek eteryczny frankincense...

  Bilovit Olejek eteryczny frankincense - 30 ml

  Bilovit
  87,09 zł
  Brutto

  Luksusowy olejek frankincense (kadzidłowy, olibanum) to niezwykła głębia naturalnego, a zarazem mistycznego zapachu. Jego woń jest korzenna, drzewna, balsamiczna, lekko cytrusowa. Olejek pomaga zwalczyć stres stres i przemęczenie, obniża napięcie i ułatwia osiągnięcie harmonii.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Olejek eteryczny frankincense marki Bilovit został wytworzony z żywicy kadzidłowca indyjskiego. O jego wyjątkowym charakterze świadczy fakt, że nazywany bywa królem olejków eterycznych.

  Ceniony jest korzystny wpływ olejku na drogi oddechowe i zatoki. Działa udrażniająco, podnosi komfort oddychania, wspomaga walkę z drobnoustrojami. Ponadto poprawia wygląd i stopień nawilżenia skóry skóry, działa rozjaśniająco na blizny.

  Nie bez znaczenia jest również jego oddziaływanie na psychikę: zmniejsza niepokój i pomaga przywrócić równowagę. Masaż przy jego użyciu redukuje napięcie, ułatwia odpoczynek i relaks, a także pozytywnie wpływa na kondycję stawów.

  Olejek wykazuje działanie:

  • antyseptyczne,
  • przeciwbakteryjne,
  • wykrztuśne,
  • przeciwbólowe,
  • przeciwzapalne,
  • przeciwdrobnoustrojowe,
  • uspokajające,
  • przeciwgrzybicze.

  To produkt 100% z natury, wysokiej jakości, bez szkodliwych dodatków. Można go używać do aromaterapii, inhalacji, kąpieli i masażu, a także w dyfuzorze. Przed zastosowaniem na skórę należy go rozcieńczyć.

  INCI: Boswellia Serrata Oil

  Przeciwwskazania: W przypadku skóry wrażliwej może powodować podrażnienie. Przed pierwszym użyciem należy wykonać test na niewielkim obszarze skóry. Nie należy stosować w przypadku istnienia ran lub podrażnień. Produkt nieodpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i podczas laktacji.

  5907678401717
  20 Przedmioty

  Zobacz także

  6 innych produktów w tej samej kategorii: