PowAir Żel neutralizator zapachów...

  PowAir Żel neutralizator zapachów Apple Crumble - 170 g

  Odorchem
  Ostatnie sztuki w magazynie
  45,15 zł
  Brutto

  Najefektywniejszy pogromca brzydkich zapachów rewelacyjnie i na długo oczyszcza powietrze z zapachu pleśni, potu, papierosów, stęchlizny, chemii. Sprawdza się idealnie w mieszkaniach, biurach oraz bardziej rozległych pomieszczeniach jak np. markety, galerie, fabryki, salony samochodowe, a także dyskoteki, bary,czy kluby fitness. Wszędzie tam, gdzie drażniący zapach sprawia duży dyskomfort przebywającym w pomieszczeniu osobom.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  PowAir Żel Apple Crumble


  Jego użycie jest dziecinnie proste – rozlóż sporą ilość żelu na tacki lub do pojemników i ustaw je w najbardziej newralgicznych miejscach pomieszczenia. Niezwykle szybko odczujesz różnice w powietrzu. By zwiększyć obszar działania PowAir Żel, umieść słoik z neutralizatorem w pobliżu wentylatora lub tam, gdzie ruch powietrza jest bardziej dynamiczny. Gwarantujemy 100% satysfakcję z produktu. PowAir poradzi sobie z każdym nieprzyjemnym zapachem, pozostawiając w zamian przyjemną woń.

  Zapach

  Apple Crumble - zapach jabłecznika z kruszonką

  Sposób użycia:

  Zdjąć pokrywę i/lub nakładkę. Umieścić w miejscu występowania nieprzyjemnych zapachów. Wytrzymuje 30 dni zależnie od temperatury i strumienia powietrza.

  Składniki:

  Woda, olejki eteryczne, polisorbat 20.

  Wyprodukowane w Kanadzie.

  624493641375
  1 Przedmiot

  6 innych produktów w tej samej kategorii: