Żel Balsam na ostry ból pleców...

  Żel Balsam na ostry ból pleców Prostownik 200ml KOROLEV FARM

  Inna
  37,50 zł
  Brutto

  Żel Balsam na ostry ból pleców. Innowacyjny produkt oparty na wysoce aktywnych naturalnych ekstraktach roślin leczniczych. Przyspiesza naturalne procesy regeneracji. Szybko działający i bardzo skuteczny preparat łagodzący ostry ból dolnej części pleców. Przyspiesza naturalne procesy regeneracji, poprawia odżywianie i smarowanie.

   

  Składniki aktywne:

  Kapsaicyna (główny składnik papryki czerwonej Capsicum frutescens) powoduje miejscowy przypływ krwi i ma silne działanie rozpraszające, aktywuje procesy metaboliczne w tkance mięśniowej, poprawia mikrokrążenie w tkankach okołostawowych i odżywianie stawów twarzy (międzykręgowych). Zmniejsza obrzęk, łagodzi skurcze mięśni, blokuje działanie chemicznych mediatorów, które wywołują stany zapalne i przekazują impulsy bólowe do ośrodkowego układu nerwowego oraz hamują wrażliwość na ból. Jest przewodnikiem dla innych składników terapeutycznych. Jest szeroko stosowany w medycynie do produkcji plastrów i maści do ogrzewania i środków przeciwbólowych.

  Nikotynian metylu (pochodna witaminy PP) jest lekiem o wyraźnym działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne. Z bólem stawów i kręgosłupa działa miejscowo drażniąco i rozgrzewająco, zmniejsza ból. Poprawia nasycenie tlenem i mikrokrążenie krwi w tkankach kręgosłupa, poprawia eliminację toksyn i nadmiaru płynu, eliminując obrzęk.

  Mentol (Mentholum) - główny składnik olejku z mięty pieprzowej (Mentha piperita). Działa miejscowo jako środek zwężający naczynia krwionośne, zmniejszając wrażliwość zakończeń nerwowych, powodując uczucie chłodu i łagodząc ból. Ma miejscowe działanie uspokajające, wyraźne działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne.

  Witamina A (retinol) jest witaminą rozpuszczalną w tłuszczach, przeciwutleniaczem. Jest niezbędny do syntezy siarczanów chondroityny kości i innych rodzajów tkanki łącznej (z jej niedoborem upośledzony wzrost kości).


  Sposób użycia:
   nałóż niewielką ilość kremu na problematyczny obszar ciała, pocieraj aż do całkowitego wchłonięcia. Nakładaj krem 2-3 razy dziennie.


  Przeciwwskazania:
   indywidualna nietolerancja na składniki żel, nie stosować na uszkodzoną skórę, twarz i błony śluzowe. Nie stosujemy u dzieci do 3 roku życia Jeśli wystąpią reakcje alergiczne, przerwij stosowanie i skonsultuj się z lekarzem.


  Skład (INCI):
  woda, gliceryna, stearynian glicerolu, cetearet-20, cetearet-12, alkohol cetearylowy, palmitynian cetylu, palmitynian izopropylu, olej wazelinowy, dimetikon, karbomer, mentol, kapsaicyna, witamina E, witamina A, metylonikotyl, hydroksytetyl, hydroksytetyl EDTA.

  4607011667435
  11 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: