Lista produktów marki Primabiotic

PrimaBiotic Collagen Sport...
  • Nowy
9,70 zł
Kolagen na stawy dla sportowców Primabiotic Collagen Sport to zaawansowany preparat wspierający układ ruchu. Unikalna mieszanka kolagenu, kwasu ortokrzemowego i cennych dla zdrowia witamin. Formuła dedykowana zarówno osobom trenującym zawodowo, jak i amatorsko.
9,94 zł
Shot kolagenowy Primabiotic Collagen to wysoka dawka kolagenu - 10 000 mg w jednorazowej dawce. Preparat wzbogacony o kompleks cennych witamin. Intensywne wsparcie dla lepszej kondycji skóry, włosów i paznokci oraz zdrowia kości i stawów. Wysoka jakość i płynna formuła shotu.
92,64 zł
Probiotyk w płynie Esencja probiotyczna dostarcza skoncentrowaną dawkę aż 11 szczepów bakterii probiotycznych. Preparat stanowi naturalne wsparcie dla mikroflory jelit, odporności i dobrego trawienia.
Dolegliwości

Collagen Sport Primabiotic 30 szt 30 ml

5904538691462
282,31 zł
Sportowcy należą do grupy osób wyjątkowo narażonych na występowanie kontuzji, a dodatek kwasu ortokrzemowego w Collagen Sport zmniejsza ryzyko ich wystąpienia oraz przyspiesza procesy rehabilitacji po przebytych urazach. Collagen Sport wspiera także proces regeneracji organizmu sportowca pomiędzy treningami. 
PRIMABIOTIC Wegański shake...
    Ostatnie sztuki w magazynie
    95,00 zł
    Primabiotic Stay strong man to wegański shake białkowy o smaku masła orzechowego, wzbogacony cynkiem i ekstraktem z buzdyganka naziemnego, które w naturalny sposób wspierają potencję.
    Pokazano 1-5 z 5 pozycji