Lista produktów marki Grinday

Grinday to rodzima firma oferująca suplementy diety oparte na naturalnych, atestowanych składnikach. Marka ta dąży do nowatorskiego podejścia wobec klientów, którzy oczekują jedynie wysokiej jakości, bezpiecznych produktów oraz pełnej jawności procesów wytwarzania, dlatego wszelkie informacje na temat swoich produktów, metod ich tworzenia, badań, kontroli oraz certyfikacji są publicznie dostępne na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Staranne formuły i naturalne komponenty

Suplementy diety Grinday obejmują między innymi produkty wspomagające pamięć i koncentrację, poprawiające wygląd włosów i paznokci, przyspieszające spalanie tłuszczu oraz zwiększające dobre samopoczucie. Ich efektywność opiera się na mocy synergii, czyli właściwym łączeniu dobrze znanych składników w taki sposób, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Grinday wykorzystuje sprawdzone, unikatowe formuły, które są wynikiem długotrwałych badań i analiz specjalistów. W każdym produkcie znajdują się wyłącznie naturalne, zdrowe składniki, które zapewniają bezpieczne stosowanie nawet w długotrwałej perspektywie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Produkty Grinday w swojej zawartości mają tylko naturalne, starannie przebadane, certyfikowane składniki o potwierdzonym działaniu. Producent dba nie tylko o ich wysoką jakość i pochodzenie, ale także o warunki przetwarzania zgodne ze standardami HACCP, z zasadami dobrej praktyki higienicznej GHP oraz dobrej praktyki produkcyjnej GMP. Gotowe suplementy są następnie poddawane surowym badaniom mikrobiologicznym, sprawdzającym zawartość potencjalnych substancji toksycznych, takich jak metale ciężkie czy wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne. Testy produktów Grinday są realizowane przez laboratoria J.S. Hamilton Poland S.A - renomowany podmiot, będący liderem w profesjonalnej analizie i ocenie wszelkich produktów spożywczych.

Suplementacja na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów powinna opierać się na doskonałej jakości produktach, starannie skomponowanych z najwyższej klasy składników ekologicznych. Tylko wówczas możesz być pewien, że dostarczasz swojemu organizmowi to, co najlepsze, w bezpiecznej formie i ilości, która sprzyja Twojemu zdrowiu. Wybierając produkty Grinday, postaw na naturalne, sprawdzone i dokładnie przetestowane form

Pokazano 1-3 z 3 pozycji