Indus Valley Farba do włosów na bazie...

  Indus Valley Farba do włosów na bazie henny jasny brąz - 100 g

  Ostatnie sztuki w magazynie
  28,13 zł
  Brutto

  Farba na bazie henny jest bezpieczna, ekologiczna i organiczna. Jest łagodna dla skóry głowy. Nie zawiera amoniaku ani nadtlenków.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Dzięki temu, że w składzie znajduje się henna wzbogacona o dobroczynne zioła, henny Indus Valley odżywiają i wzmacniają włosy na wiele różnych sposobów: pomagają w regeneracji rozdwojonych końcówek, harmonizują skórę głowy, ograniczają łupież i wypadanie włosów, nawilżają suche włosy, poprawiają objętość włosów i stymulują ich wzrost, nadają blasku i gładkości.

  Zioła używane w farbach ziołowych:

  • Krzew hennowy (Lawsonia Inermis): jest doskonałym barwnikiem podstawowym używanym przez wieki jako kosmetyk, zwłaszcza przy pielęgnacji włosów. W suszonych liściach znajduje się aktywny komponent koloryzujący, lawson - nadaje włosom kolory od pomarańczowego po czerwony.
  • Indygowiec (Indigofera Tinctoria): barwnik kadziowy pozyskiwany z suszonych liści indygowca; zawiera indygokarmin, który nadaje włosom kolory od zielonego po błękit.
  • Strączyniec (Cassia Ariculata): taniny występujące w jego korze i liściach pomagają w utrzymywaniu się koloru na włosach.

  Sposób użycia:

  Przed pierwszym użyciem zapoznaj się z załączoną ulotką i postępuj zgodnie z jej zaleceniami.

  Przed koloryzacją zaleca się wykonanie testów farby:
  - testu koloru na kosmyku włosów - ponieważ efekt koloryzacji będzie różny u różnych osób, w zależności od naturalnego koloru, wcześniejszych farbowań i ogólnej kondycji włosów;
  - test wrażliwości skóry na ziołowe składniki farby.

  Dodaj do ciepłej wody wymaganą ilość Henny Indus Valley, aby otrzymać konsystencję gęstej pasty. Zwilż swoje włosy wodą i nałóż pastę przy pomocy grzebienia, pasmo po paśmie. Pozostaw pastę na włosach przez 30 do 45 minut. Dokładnie spłucz wodą.

  Skład:

  Lawsonia Inermis leaf powder, Indigofera Tinctoria leaf powder, Cassia Auriculata leaf powder.

  8904061205775
  2 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: