Maska upiększająca do twarzy „Czarny...

  Maska upiększająca do twarzy „Czarny brylant“ 1 szt. TIANDE

  6925466286604
  12,50 zł
  Brutto

   

  Głównym składnikiem oczyszczającym maski jest węgiel drzewny z bambusa. Węgiel „wyciąga“ ze skóry zanieczyszczenia i toksyny, w wyniku czego twarz wygląda czysto i świeżo. Będąc eksfoliantem, węgiel drzewny usuwa obumarłe komórki skóry sprawiając, że skóra jest bardziej miękka, delikatna i gładka.

  W połączeniu z innymi składnikami aktywnymi węgiel drzewny zwęża pory i nasyca skórę cennymi substancjami i minerałami sprawiając, że jest bardziej nawilżona, sprężysta i świeża.

  ZASTOSOWANIE:

  Nakładaj maseczkę stroną tekstylną na oczyszczoną skórę twarzy w kierunku od góry do dołu, stopniowo oddzielając warstwę perłowej folii. Po upływie 15-20 minut zdejmij maskę i opłucz twarz wodą.

  SKŁADNIKI AKTYWNE

  Węgiel drzewny
  Węgiel drzewny

  Węgiel drzewny „wyciąga“ ze skóry zanieczyszczenia i toksyny, przywracając skórze czystość i świeżość. Usuwa obumarłe komórki skóry, stymulując ich odnowę i czyniąc skórę bardziej miękką, delikatną i gładką.

  Portulaka
  Portulaka

  Ekstakt z portulaki – relaksuje mięśnie mimiczne, neutralizuje ich nadmierne napięcie, stymuluje procesy regeneracji.

  Ogórek siewny
  Ogórek siewny

  Ekstrakt z ogórka siewnego ma działanie zmiękczające, odświeżające i tonizujące, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry.

  Betaina
  Betaina

  Aminokwas, który jest pozyskiwany z soku buraka. Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitycznej w komórkach skóry, zatrzymując w nich cząsteczki wody i nie pozwalając im przedostawać się przez błony komórkowe. Ponadto betaina zmiękcza i wygładza skórę.

  Aloes
  Aloes

  Wyciąg z aloesu przyspiesza naturalne procesy gojenia się tkanek, likwiduje podrażnienia skóry i świąd.

  Hialuronian sodu
  Hialuronian sodu

  Intensywnie nawilża skórę, zwiększa jej napięcie, przez co staje się gładsza. Wygładza drobne zmarszczki, sprawia, że skóra staje się bardziej miękka i elastyczna.

  10 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: