Volupta+ dla kobiet 2 szt. x 5 g TIANDE

  Volupta+ dla kobiet 2 szt. x 5 g TIANDE

  4651456530113
  50,00 zł
  Brutto

   

  Podstawą działania żelu jest aminokwas L-arginina. W produkcie Volupta+ od TianDe ten aktywny składnik występuje po raz pierwszy w tak dużym stężeniu. L-arginina wyzwala w organizmie proces produkcji tlenku azotu (NO), który rozszerza naczynia krwionośne i zapewnia wzmożony przepływ krwi do narządów płciowych. Regularne działanie L-argininy przyczynia się do poprawy krążenia krwi w narządach miednicy, zwiększa napięcie mięśni intymnych, ma pozytywny wpływ na organizm.

  W składzie znajduje się również mentol, który zwiększa wchłanianie argininy, a także stymuluje zakończenia nerwowe, przyczyniając się do bardziej intensywnego wydzielania w pochwie.

  Cechą charakterystyczną żelu Volupta+ od TianDe jest obecność kwasu mlekowego, który dba o intymną mikroflorę błony śluzowej i utrzymuje naturalny poziom pH. Formuła preparatu jest wzbogacona pantenolem i alantoiną, która nawilża, zmiękcza błony śluzowe i zapobiega podrażnieniom.

  ZASTOSOWANIE:

  Nanieść żel wielkości groszku (ok. 1 gram) na łechtaczkę ok. 5-10 minut przed kontaktem płciowym.

  SKŁADNIKI AKTYWNE:

  Arginina
  Arginina

  Wchłaniana przez błony śluzowe L-arginina stymuluje produkcję tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne i powoduje silny dopływ krwi.

  Mentol
  Mentol

  Usuwa bakterie z jamy ustnej. Na długo odświeża oddech.

  Kwas mlekowy
  Kwas mlekowy

  Utrzymuje naturalny poziom pH i mikroflorę stref intymnych.

  Panthenol
  Panthenol

  Przyspiesza procesy regeneracji skóry, wygładza drobne zmarszczki, poprawia miękkość i elastyczność skóry, nadaje jej ładny koloryt.

  Alantoina
  Alantoina

  Ma działanie regenerujące, zmiękcza i łagodzi skórę, chroni ją przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

  10 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: