Zeolit - klinoptylolit 250g Nanga

  Zeolit - klinoptylolit 250g Nanga

  Nanga
  Obecnie brak na stanie
  15,47 zł
  Brutto

  Zeolit to wysoko ceniony surowiec kosmetyczny, który delikatnie oczyszcza skórę i włosy, hamuje wydzielanie potu i sebum, łagodzi podrażnienia.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Zeolit to naturalny minerał o ładunku ujemnym i strukturze komorowej. Formował się przez miliony lat z pyłu wulkanicznego, który osiadł na alkalicznych morzach i jeziorach. W procesie tym efektem końcowym jest porowata, krystaliczna struktura Zeolitu.

  Zeolit został zaklasyfikowany jako dodatek do żywności dla zwierząt, który wspomaga trawienie pokarmu, powoduje lepsze wchłanianie wartości odżywczych i obniżenie w ten sposób kosztów hodowli. Minerał jest również wykorzystywany do filtrowania wody, oczyszczania powietrza, pasz i nawozów, a także jako środek wspomagający wzrost roślin.


  Przechowywanie:

  Zaleca się trzymanie Zeolitu w opakowaniach niemetalowych, chroniących dokładnie przed płynami i wilgocią.


  Prawo:

  Ze względu na przepisy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej Zeolit (klinoptylolit) nie jest składnikiem żywności. Nie można go także używać w suplementach diety.

  Powszechnie dostępny na rynku jest tani zeolit techniczny, jednak posiada on bardzo duże ilości zanieczyszczeń, głównie metale ciężkie, w związku z czym przestrzegamy przed stosowaniem zeolitu z niepewnego źródła.


  Pochodzenie:

  Unia Europejska


  Zdrowie:

  Zdrowie skóry, higiena jamy ustnej


  Zastosowanie:

  Do kremów, balsamów, oczyszczanie organizmu, pielęgnacja włosów, pielęgnacja twarzy, do włosów przetłuszczających się, dla cery tłustej, rany i otarcia, trądzik.

  5903076418456

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: