Swanson Olej magnezowy Zachstein -...

  Swanson Olej magnezowy Zachstein - 237 ml

  087614024813
  Obecnie brak na stanie
  51,99 zł
  Brutto

  Olejek magnezowy Zechstein od Swansona, to prosty sposób na dostarczenie organizmowi magnezu. Przy pomocy tego preparatu można łatwo i szybko uzupełnić niedobór magnezu.

   

  Składniki:

  100% chlorek magnezowy Zachstein™.

  Stosowanie

  1 ml nasyconego roztworu chlorku magnezu Zechstein zawiera 103 mg czystego magnezu. W produkcie Swanson Olejek magnezowy 1 ml to 8 pełnych naciśnięć atomizera. Przykładowo, 8 natrysków przypada na 1 ml skoncentrowanego olejku magnezowego (31% dziennej referencyjnej wartości spożycia), 32 natryski dostarczają 412 mg czystego magnezu.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

  Ważne:

  Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli nastąpi podrażnienie skóry przemyć bieżącą wodą. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Producent:

  Swanson Health Products Fargo
  Fargo, ND 58108, USA

  Podmiot odpowiedzialny:

  NMM Sp. z o.o.
  ul. Bocheńska 3/17
  31-061 Kraków

  12 innych produktów w tej samej kategorii: