Puritan's Pride Melatonina 3 mg - 240...

  Puritan's Pride Melatonina 3 mg - 240 tabletek

  074312179044
  49,99 zł
  Brutto

  Melatonin od Puritan's Pride to suplement diety w tabletkach wegetariańskich zawierający melatoninę. Substancja ta jest szczególnie polecana osobą z problemami w zaśnięciu, ale również sprawdzi się jako skuteczny środek podczas długich podróży, ponieważ potrafi łagodzić subiektywne odczucie zespołu nagłej zmiany strefy czasowej.

   

  Puritan's Pride Melatonina

  Czym jest melatonina?

  Melatonina jest naturalnie wytwarzanym hormonem przez organizm. Jest wydzielany przez szyszkę, kiedy robi się ciemno. Normalnie szczyt jej produkcji można zaobserwować o północy, od tej godziny zaczyna powolnie spadać aż do rana. Wraz z wiekiem produkcja melatonina naturalnie spada.

  Melatonina jest dobrze przebadaną substancją i udowodniono jej udział w rytmie dobowym organizmie i cyklu snu, ale również reguluje różne inne funkcje organizmu.

  Właściwości melatoniny:

  • pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie
  • pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej

  Skład

  Wielkość opakowania: 240 tabletek

  Porcja jednorazowa: 1/3 tabletki

  Składniki1/3 tabletkiRWS
  Melatonina
  (N-acetylo-5-metoksytryptamina)
  1 mg<>

  RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

  <> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

  Składniki:

  N-acetylo-5-metoksytryptamina (melatonina), substancja wiążąca: fosforan diwapniowy, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające: kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

  Sposób użycia:

  Stosować jedną trzecią (1/3) tabletki dziennie przed snem, melatonina powoduje senność.

  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone.

  Ważne:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Producent

  Puritan's Pride, INC.
  Oakdale, NY 11769 U.S.A

  Dystrybutor

  Adam Stępień
  ul. Bocheńska 3/17, 31-061 Kraków

  1506 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: