• Nowy
Prima Test owulacyjny LH paskowy - 5...

Prima Test owulacyjny LH paskowy - 5 sztuk

10,38 zł
Brutto

Paskowy test owulacyjny do samodzielnego zastosowania w warunkach domowych. Pozwala określić poziom hormonu luteinizującego (LH), którego wzrost obserwuje się tuż przed owulacją. Dokładność aż 99%.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Pragniesz zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia dziecka? Zależy Ci na tym, aby dokładniej określić czas owulacji? Test owulacyjny LH marki Prima pozwoli Ci skuteczniej wykryć dni płodne i podnieść swoje szanse na poczęcie.

W opakowaniu znajdziesz pięć testów paskowych o wiarygodności aż 99%. Wynik uzyskasz już po 5 minutach od wykonania testu.

Sposób użycia:

Zdejmij nasadkę ochronną z testu. Badanie możesz przeprowadzić na dwa sposoby: pobrać próbkę moczu do suchego, czystego pojemnika i zanurzyć w nim test na 10 sekund lub umieścić test bezpośrednio pod strumieniem moczu na 10 sekund. Następnie ponownie nałóż nasadkę ochronną na test. Odczekaj 5 minut i odczytaj wynik.

Ważne informacje:

Wyrób medyczny do diagnostyki in vitro. Wyrób do samokontroli. Posiada oznaczenie CE 0197. Etykieta, Instrukcji obsługi i interfejs użytkownika w języku polskim. Deklaracja zgodności UE. Tylko do użytku zewnętrznego. Po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

5907581259535
15 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: