• Nowy
Prima Test ciążowy płytkowy - 1 sztuka

Prima Test ciążowy płytkowy - 1 sztuka

8,28 zł
Brutto

Płytkowy test ciążowy do samodzielnego wykonania w warunkach domowych. Wykrywa obecność w moczu gonadotropiny kosmówkowej, czyli hormonu hCG.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Jednorazowy test ciążowy marki Prima umożliwia wykrycie obecności hCG w moczu. Gonadotropina kosmówkowa to hormon, który wytwarzany jest przez organizm już w pierwszych tygodniach ciąży.

Test płytkowy cechuje wysoka czułość i dokładność na poziomie aż 99%. Komfort wykonania, możliwość użycia bez względu na porę dnia. Wynik uzyskiwany jest już po 3 minutach.

Sposób użycia:

Zbierz próbkę świeżego moczu. Nanieś 2-3 krople moczu na kasetkę testową za pomocą pipetki. Wynik gotowy do odczytania w ciągu 3-5 minut.

Ważne informacje:

Wyrób medyczny do diagnostyki in vitro. Wyrób do samokontroli. Posiada oznaczenie CE 0197. Etykieta, Instrukcji obsługi i interfejs użytkownika w języku polskim. Deklaracja zgodności UE. Przed przystąpieniem do badania należy zapoznać się z ulotką. Po otwarciu saszetki foliowej należy niezwłocznie przeprowadzić badanie. Test jednorazowego użytku, wyrzucić po użyciu. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem i wilgocią. Po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

5907581258958
16 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: