Muira puama kora mielona 50g NANGA

  Muira puama kora mielona 50g NANGA

  5903076411211
  12,50 zł
  Brutto

  Muira puama (Ptychopetalum olacoides) wykazuje pozytywny wpływ na męskie libido. Można ją spotkać pod nazwą “drzewo potencji”.

  Oprócz pozytywnego wpływu na męską potencje Muira puama stosowana jest w leczeniu schorzeń układu nerwowego. 

   

  Sposób użycia:

  Kora mielona ¼ – ½ łyżeczki proszku zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 2 razy dziennie, najlepiej podczas posiłków.

  Aktywne składniki odpowiedzialne za poprawę funkcji seksualnych nie są zbyt dobrze rozpuszczalne w wodzie, dlatego też przyjmowanie Muira puama w postaci proszku bądź tabletek nie przynosi pełnego efektu. Wysoka temperatura połączona z alkoholem na co najmniej 20 minut uwolni aktywne składniki i sprawi, że stosowanie powstałej nalewki stanie się skuteczne!

  Muira puama zawiera kwasy tłuszczowe i estry kwasów tłuszczowych (z których głównym jest kwas behenowy), olejki eteryczne (w tym beta-goździkowy i alfa-humulene), sterole roślinne, triterpeny (w tym lupeol), alkaloid muirapuamine, długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, seskwiterpeny, monoterpeny i alkaloidy.

  Przeciwwskazania i interakcje: przed podjęciem próby samodzielnego leczenia, mężczyźni powinni zawsze zasięgnąć porady lekarza, jeśli cierpią na zaburzenia erekcji lub impotencji, co często może być wczesną oznaką problemów z nerkami i/lub problemami z sercem.

  8 Przedmioty

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: