• Nowy
Cold Pack Wkład żelowy chłodzący - 450 g

Cold Pack Wkład żelowy chłodzący - 450 g

3,66 zł
Brutto

Wielorazowy wkład chłodzący Cold Gel Pack z wypełnieniem w postaci nietoksycznego żelu. Wielofunkcyjny i praktyczny. Do zastosowania między innymi jako kompres w przypadku urazów, migreny czy gorączki. Pozwala utrzymać żywność w niskiej temperaturze.

Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
Logo Tpay
 

Żelowy wkład chłodzący wysokiej jakości, doskonale nadaje się do kontaktu z żywnością. Idealny do toreb termoizolacyjnych i przenośnych lodówek turystycznych. Umożliwia zachowanie optymalnej temperatury żywności przez dłuższy czas.

Wkład przynosi ulgę w bólach głowy, rozmaitych urazach, pomaga także obniżyć zbyt wysoką temperaturę ciała. Należy jednak pamiętać, aby po schłodzeniu kompresu nie przykładać go od razu do miejsca dotkniętego bólem, tylko uprzednio owinąć w kawałek materiału.

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem w formie wkładu schładzającego mrozić minimum 6 godzin w temperaturze -18 stopni. Przy zastosowaniu do okładów należy schłodzić w lodówce. Zamrożonego wkładu nie należy przykładać bezpośrednio do skóry - grozi to niebezpiecznym odmrożeniem. Wkład wielokrotnego użytku. W przypadku nieszczelności lub śladów uszkodzenia niezwłocznie wyrzucić produkt. Nie nadaje się do mycia w zmywarkach.

Wymiary wkładu: 20 x 14 cm

5906660484059
20 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: