Inozytol/Witamina B8 - 50g NANGA

  Inozytol/Witamina B8 - 50g NANGA

  Nanga
  Ostatnie sztuki w magazynie
  14,73 zł
  Brutto

  Inozytol

  • podnosi nastrój,
  • sprzyja opanowaniu,
  • wspiera metabolizm insuliny i pozytywnie
  • wpływa na żeńską gospodarkę hormonalną.

  Nazywany jest potocznie witaminą B8, gdyż, podobnie jak witaminy, pełni istotne funkcje biologiczne w naszym organizmie.

   

  SPOSÓB UŻYCIA Zalecana dzienna porcja do spożycia – 1 lub 2 miarki 2 razy dziennie. Dodać do niewielkiej ilości wody. Spożywać przed posiłkiem. Zawartość w dziennej porcji: 1600 mg inozytol. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety oraz nie zastąpią zdrowego trybu życia.

  PRZECIWWSKAZANIA Uczulenie na którykolwiek ze składników. Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Działania niepożądane Przyjmowanie wysokich ilości (pow. 15 g na raz) inozytolu może poskutkować biegunką i nudnościami. Poza tym substancja ta nie jest toksyczna i nie wywołuje skutków ubocznych przy długotrwałym stosowaniu. Ciąża Inozytol stosuje się w ciąży w przypadku cukrzycy ciążowej oraz w celu zapobiegania komplikacjom ciążowym: 2 g inozytolu oraz 200 mg kwasu foliowego dwa razy dziennie.

  SPOSÓB PRZECHOWYWANIA Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Kraj pochodzenia: Chiny

  Producent: NANGA

  5903076406668
  1 Przedmiot

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: