ODPRĘŻAJĄCA sól do kąpieli z...

  ODPRĘŻAJĄCA sól do kąpieli z rezerwatu z Margherita di Savoia

  Flagolie
  Obecnie brak na stanie
  26,10 zł
  Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 20,88 zł

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Naturalna sól morska bogata w mikro i makroelementy oraz oligominerały i biopierwiastki pochodzenia organicznego. Kąpiel z użyciem soli działa odprężająco i pozwala pozbyć się napięcia związanego ze stresem. Rozluźnia i poprawia samopoczucie. Dla wzmocnienia efektu odprężenia polecamy dodać dołączone suszki kwiatów lipy oraz piwonii, które czynią kąpiel o wiele przyjemniejszą.

  • 500 gramów
  • naturalna sól morska rezerwatu z Margherita di Savoia

  EAN: 5907471932357

  Poznaj bliżej i zdecyduj!

  Sól do kąpieli z rezerwatu Margherita di Savoia. Relaksuje, odpręża i pozwala się zregenerować po ciężkim dniu. Kąpiel z dodatkiem soli morskiej pozytywnie wpływa na ogólną kondycję organizmu, przywracając jego równowagę i poprawiając samopoczucie. Jeśli chcesz uczynić wieczorny relaks wyjątkowym, polecamy dodać suszki kwiatów lipy oraz piwonii, które czynią kąpiel o wiele przyjemniejszą. Sól zapakowaliśmy w pojemnik wykonany z białego szkła, który po zużyciu produktu z powiedzeniem możesz wykorzystać do przetrzymywania drobiazgów.

  Sposób użycia

  Produkt wsyp do napełnionej ciepłą wodą wanny. Dokładnie rozmieszaj, by sól się rozpuściła. Kąpiel powinna trwać około 20-30  minut. Jeżeli to możliwe nie spłukuj ciała, pozostawiając na nim delikatny solny osad. W ten sposób umożliwisz dalsze działanie minerałów nawet po zakończeniu kąpieli.

  5907471932357

  6 innych produktów w tej samej kategorii: