Vigonez Neptune Spray do zwalczania...

  Vigonez Neptune Spray do zwalczania pająków - 600 ml

  42,53 zł
  Brutto

  Preparat w aerozolu działa na pająki i ich larwy oraz zabezpiecza powierzchnię przed powstawaniem pajęczyn. Jest to jedyny dostępny na rynku tego typu środek. Dla większości ludzi to nie pająki, lecz pajęczyny są wiecznym utrapieniem. Dlatego wprowadziliśmy do obrotu preparat, który skutecznie i na długo (parę miesięcy) eliminuje problem pająków i tworzonych przez nie pajęczyn.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Spray działa natychmiastowo i długotrwale. Zastosowanie daje efekt rezydualny, dzięki czemu preparat oddziałuje na dorosłe pająki oraz ich larwy i powoduje całkowite ich wyniszczenie.

  Preparat jest bezbarwny - nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. Bezwonna formuła sprayu jest łagodna dla otoczenia.

  Spray może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych, na zewnątrz i w pomieszczeniach gospodarczych. Opakowanie zawiera elastyczny wężyk, zakończony specjalną dyszą. Jej konstrukcja powoduje, że końcówka daje kulisty rozprysk, co pozwala dotrzeć z preparatem w normalnie niedostępne miejsca.

  Efekt biobójczy uzyskuje po zamknięciu pomieszczenia na godzinę.

  Sposób użycia:

  Przed wykonywaniem oprysku należy zabezpieczyć żywność. Preparat przed użyciem dobrze wstrząsnąć, następnie zdjąć kapturek, wyjąć z niego wężyk (można stosować bez wężyka) i założyć go pustą stroną na wystającą końcówkę z głowicy. Następnie należy dokonać oprysku miejsc występowania pająków. Preparat należy używać bezpośrednio na powierzchnię. Przy występowaniu dużej ilości pająków czynności należy powtórzyć. Efekt biobójczy uzyskuje się po upływie 24 godzin od dokonania oprysku. Preparat służy również do zapobiegania przemieszczaniu się pająków do pomieszczeń, po oprysku wszystkich miejsc umożliwiających pająkom przemieszczanie się do wewnątrz budynków.

  Skład:

  Tetrametryna 0,3 g/100 g, permetryna 0,6 g/100 g, butoksyl piperonylu 1,2 g/100 g.

  5905784548968
  20 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: