Garden Lab Spray na kuny Kuna Stop...

  Garden Lab Spray na kuny Kuna Stop Spray - 750 ml

  Obecnie brak na stanie
  20,78 zł
  Brutto

  Kuna Stop Spray w postaci sprayu gotowego do użycia, tworzy ochronę zapachową przeciw kunom. Naturalny środek behawioralny, nie zawierający gazu, gotowy do użycia, dla wszystkich powierzchni - podjazdy, garaże, szopy, strychy.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  KUNA STOP w postaci sprayu gotowego do użycia tworzy (jednorazowo użyty) barierę zapachową, która jest nieznośna dla kun. KUNA STOP powoduje, że kuny nie przechodzą oraz nie przebywają w miejscu zastosowania produktu. Wyjątkowa formuła produktu skomponowana ze specjalnie wyselekcjonowanych, naturalnych składników sprawia, że środek jest łatwy i natychmiastowy w użyciu.

  Gdzie używać?

  KUNA STOP zaleca się w stosować we wszystkich miejscach, w których zostało odnotowane występowanie kun: strychy, poddasza, szopy, garaże, itp.

  Jak stosować?

  Spryskać produkt na danej powierzchni, po uprzednim jej umyciu i usunięciu odchodów i/lub pozostałości organicznych. Należy zwrócić uwagę, aby powierzchnia była sucha przed użyciem produktu. Przed docelowym użyciem spryskać niewidoczny element danej powierzchni, dla upewnienia się, czy produkt nie odbarwia się. Preparat spryskiwać bezpośrednio na miejsce, które ma być chronione. Początkowo co 3-4 godziny przez pierwsze trzy dni. Następnie, przez około tydzień, raz dziennie, aż do całkowitego odzwyczajenia zwierzęcia od bytowania w danym miejscu.

  Uwaga! Nie spryskiwać bezpośrednio na kable oraz układy elektryczne.

  Środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P103 - Uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i zastosować się do nich.
  • EUH208 - Zawiera olej kamforowy, eucylyptol..

  Może powodować występowanie reakcji alergicznej.

  5903949470789

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: