Bilovit Naturalne kadzidło - Rozmaryn

  Bilovit Naturalne kadzidło - Rozmaryn

  Bilovit
  18,62 zł
  Brutto

  Naturalne kadzidło w postaci splecionych gałązek rozmarynu. Jego aromatyczna ziołowa woń sprzyja koncentracji, ułatwia relaks lub medytację, a także stymuluje umysł i pobudza do działania.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Stosowanie kadzidła rozmarynowego jest szczególnie wskazane podczas odpoczynku, nauki, a także pracy umysłowej. Jego aromaterapeutyczne właściwości sprawiają, że wspiera ono pamięć, poprawia skupienie i działa energetyzująco.

  Aromat rozmarynu pomaga oczyścić umysł i przestrzeń z negatywnych emocji i niekorzystnej energii. Okadzanie przy użyciu tej rośliny było i jest praktykowane w wielu religiach oraz kulturach.

  • Długość kadzidła: ok. 10-12 cm
  • Waga: ok. 32-36 g
  • Kraj pochodzenia: USA

  Sposób użycia: Weź do ręki kadziło i podpal jego końcówkę. Utrzymując ciągłość płomienia, odczekaj aż zacznie się palić. Zauważając mały płomień - zgaś go poprzez zdmuchnięcie. Produkt zacznie intensywnie dymić. Po zakończeniu kadzenia pozostaw kadzidło na ceramicznej lub kamiennej podstawce do chwili aż samodzielnie zgaśnie bądź w razie potrzeby zgaś je. Zgaszone może zostać odpalone kilka razy.

  Środki ostrożności: Nigdy nie pozostawiaj odpalonego kadzidła bez nadzoru. Produkt trzymaj z dala od dzieci i zwierząt.

  Składniki: 100% rozmaryn (Rosmarinus officinalis).

  5907678408327
  20 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: