Rozmarynowy olejek eteryczny 10ml...

  Rozmarynowy olejek eteryczny 10ml NOBILIQUE

  6115
  21,60 zł
  Brutto

   Naturalny olejek eteryczny rozmarynowy (Rosmarinus Officinalis).

   

  Właściwości:

  Naturalny olejek rozmarynowy ma wiele pozytywnych oddziaływań obejmujących układ odpornościowy, moczowo-płciowy, pokarmowy. Chroni skórę, zwalcza stres. Pomaga przy przeziębieniach, grypie, stanach zapalnych zatok, astmie. Może być wykorzystany w leczeniu bólu głowy, mięśni, reumatyzmu, zapalenia stawów, a także w łagodzeniu urazów sportowych. Ma działanie antyseptyczne. Jest niezastąpiony w pielęgnacji włosów, poprawiając ich strukturę i moc. Hamuje proces wypadania i siwienia.  Ogranicza łysienie typu męskiego. Zwalcza łupież. Stosuje się go również w przypadkach oziębłości seksualnej i apatii.


  Zastosowanie:

  Inhalacja z użyciem kilku kropli olejku. Kominek zapachowy. Rozpylanie w powietrzu. Do masażu w połączeniu z olejem bazowym. Miejscowo bez rozcieńczenia na obszary zainfekowane lub dotknięte bólem. Kąpiel z użyciem 8-10 kropli olejku. Może być dodatkiem do kosmetyków, szamponów i odżywek do włosów.


  Przeciwskazania:

  Uczulenie na alergeny. Nie stosuj nierozcieńczonego olejku bezpośrednio na skórę, chyba, że zastosowanie mówi inaczej. Unikaj kontaktu z oczami.

  Nie stosuj wewnętrznie (doustnie) bez konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

  Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.


  Wyprodukowano dla:

  Naturbiomed sp. z o.o.

  131 Przedmioty

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: