Młynek ręczny Campo z metalowym...
  Młynek ręczny Campo z metalowym...

  Młynek ręczny Campo z metalowym systemem mielącym

  11910PL
  850,00 zł
  Brutto

   

  Młynek ręczny Campo wykonany z naturalnego drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada metalowy system mielący, mocowanie do stołu, oraz możliwość regulacji grubości przemiału. Z młynkiem Campo przygotowanie pełnowartościowego śniadania jest czystą przyjemnością. Nie tylko z owsa, lecz także z wszystkich rodzajów zbóż możecie Państwo zrobić płatki. Młynek ręczny Campo z metalowym systemem mielącym, nadaje się także do gniecenia oleistych ziaren i przypraw (len, słonecznik – oprócz maku). Walce wyposażone w wysokiej jakości łożyska kulkowe znacznie ułatwiają zgniatanie ziaren.

  Nr art.: 11910

  Wymiary młynka (w mm):

  • wysokość: 250
  • długość (z korbą) 185
  • szerokość: 120

  Parametry młynka:
  Wydajność robienia płatków: 110g/min
  Możliwość regulacji grubości przemiału
  Praktyczne mocowanie do stołu
  Walce zgniatające wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej
  Zgniata wszystkie rodzaje zbóż wielkości ziaren pszenicy (oprócz kukurydzy)
  Nadaje się również do zgniatania ziaren oleistych (oprócz maku).

  Porównaj młynki

   

  Okres gwarancji wynosi 60 miesięcy (5 lat) od daty zakupu urządzenia.

  Gwarancją Producenta nie są objęte usterki i uszkodzenia, których przyczyną nie jest wada produktu. Gwarancja nie obejmuje wad produktu powstałych w szczególności na skutek: nieprzestrzegania prawidłowej eksploatacji, konserwacji i czyszczenia urządzenia, samowolnych zmian i/lub przeróbek produktu przez Użytkownika, stwierdzenie jakichkolwiek uszkodzeń urządzenia spowodowanych przyczynami zewnętrznymi (mechanicznych, termicznych, chemicznych, elektrycznych, wywołanych zalaniem itp.)

  Odpowiedzialność z tytułu gwarancji może zostać również wyłączona w przypadku nie dostarczenia odpowiednich dokumentów, potwierdzających uprawnienia gwarancyjne Klienta.

   

  3 Przedmioty

  Zobacz także

  12 innych produktów w tej samej kategorii: