Bilovit Zestaw olejków eterycznych na...

  Bilovit Zestaw olejków eterycznych na sen - 3 sztuki

  Bilovit
  19,75 zł
  Brutto

  Zestaw naturalnych olejków eterycznych marki Bilovit to propozycja dla osób, które pragną zadbać o zdrowszy i bardziej regenerujący sen. Olejki z lawendy, bergamoty i melisy to kompleksowe połączenie zapachów, które pomagają zadbać o relaks, ułatwiają zasypianie i wspomagają walkę z bezsennością.

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Masz problemy z wyciszeniem się przed nocnym wypoczynkiem? Przerasta Cię stres, śpisz płytko i często budzisz się w nocy? A może rano dokucza Ci zmęczenie i brak energii? Zestaw olejków eterycznych na sen pomoże Ci pokonać te trudności.

  W skład naturalnego zestawu do aromaterapii wchodzą:

  OLEJEK ETERYCZNY LAWENDOWY - stosowany wieczorem i przed snem pomaga pozbyć się napięcia, odprężyć i uspokoić. Ułatwia wejście w stan snu głębokiego i pomaga wydłużyć czas jego trwania. Dzięki temu budzisz się rano bardziej wypoczęty.

  OLEJEK ETERYCZNY MELISOWY - uspokaja, niweluje niepokój, rozluźnia i pomaga pokonać bezsenność. Dodatkowo posiada właściwości przeciwdepresyjne.

  OLEJEK ETERYCZNY BERGAMOTOWY - zmniejsza napięcie układu nerwowego, działa przeciwlękowo, ułatwia osiągnięcie stanu relaksu i odprężenia. Poprawia jakość snu.

  Olejki od firmy Bilovit to produkty 100% naturalne i starannie wyselekcjonowane w trosce o najwyższą jakość. Pomogą Ci zadbać o lepszy sen i dobre samopoczucie w ciągu dnia.

  BIOL16
  20 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: