Bilovit Emulsja do sauny świerk - 250 ml

  Bilovit Emulsja do sauny świerk - 250 ml

  5907678406422
  27,89 zł
  Brutto

  Emulsja do sauny o zapachu świerkowym to wysoko skoncentrowany aromat do sauny, który powstał na bazie 100% naturalnego olejku eterycznych w sposób pozwalający zachować jego właściwości aromaterapeutyczne. Emulsja została stworzona w formie koncentratu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo wysoką intensywnością zapachu. 

   

  Koncentrat zapachowy ze względu na bardzo korzystny wpływ na drogi oddechowe przeznaczony jest do stosowania w saunie suchej i mokrej, aromaterapii, a także w inhalacji.

  Świerk wykazuje aktywność antybakteryjną i może być stosowany miejscowo w celu łagodzenia drobnych uszkodzeń skóry. Rześki aromat ekstraktu odświeża i wspomaga funkcje oddechowe, niweluje bóle głowy i objawy problemów z zatokami. Monoterpeny, które znajdują się w składzie produktu to silne przeciwutleniacze - skutecznie zwalczają wolne rodniki, na działanie których narażony jest każdy człowiek.

  Emulsję można dozować przy pomocy pompy dozującej lub bezpośrednio do rury wytwornicy pary. Emulsja nie pozostawia osadu, więc może być stosowana bez obaw nawet w publicznej saunie.

  Zapach: świeży, ostry, drzewny, ziemisty

  Sposób użycia:

  1. Przed użyciem emulsji należy wstrząsnąć butelką.
  2. Postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu – w zależności od tego gdzie planujesz użyć emulsji.

  Emulsja zapachowa do sauny – jak stosować w saunie suchej?

  Do wiadra z wodą dodać 30 ml* emulsji zapachowej na 1 litr wody, schłodzić kamienie wodą, polewać kamienie przygotowaną mieszanką do uzyskania pożądanej intensywności aromatu w saunie. Emulsję można również dodać do 100 ml wody w metalowej misce. Miski nie należy kłaść bezpośrednio na kamieniach. Nigdy nie polewaj suchych i rozgrzanych kamieni gdyż może to spowodować przypalenie zawartych w emulsji olejków.

  Emulsja zapachowa do sauny – jak stosować w saunie mokrej?

  Dodać zawartość butelki do 1 litra wody i stosować zgodnie z instrukcją generatora paty i pompy dozującej.

  Emulsja zapachowa do sauny – jak stosować w bali ogrodowej?

  Dodać 50 ml* emulsji bezpośrednio do wody. W przypadku pojawienia się zaczerwienienia skóry należy przerwać kąpiel.

  Emulsja zapachowa do sauny – jak stosować w inhalacji domowej?

  Do ustawionej w bezpiecznym miejscu miski z 1 litrem gorącej wody dodać 30 ml* emulsji. W momencie, gdy zapach przestanie być wyczuwalny należy sporządzić nową mieszankę ze świeżą gorącą wodą.

  *Podana ilość jest rekomendowana dla pierwszego użycia. Należy ją skorygować przy kolejnym użyciu w zależności od wielkości pomieszczenia i oczekiwanego efektu.

  Pojemność:

  250 ml

  Składniki:

  Aqua, Alcohol, Emulsifier, Picea Mariana Leaf Oil.

  83 Przedmioty

  12 innych produktów w tej samej kategorii: