Bilovit Emulsja do sauny cedr - 250 ml

  Bilovit Emulsja do sauny cedr - 250 ml

  5907678406507
  27,89 zł
  Brutto

  Emulsja do sauny o zapachu cedrowym to wysoko skoncentrowany aromat do sauny, który powstał na bazie 100% naturalnego olejku eterycznego w sposób pozwalający zachować jego właściwości aromaterapeutyczne. Emulsja została stworzona w formie koncentratu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo wysoką intensywnością zapachu. 

   

  Koncentrat zapachowy ze względu na bardzo korzystny wpływ na drogi oddechowe przeznaczony jest do stosowania w saunie suchej i mokrej, aromaterapii, a także w inhalacji.

  Olejek eteryczny cedrowy to produkt, który niesie korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Choć istnieje wiele rodzajów drzew cedrowych, jednym z najpopularniejszych gatunków stosowanych w aromaterapii jest Cedrus deodara, czyli Cedr Himalajski. Roślina ma ogromne znaczenie kulturowe, a nazwa botaniczna odnosi się do słowa devadāru, co oznacza "drewno bogów". Co najciekawsze, wydaje się, że nie ma w tym dużo przesady.

  Emulsję można dozować przy pomocy pompy dozującej lub bezpośrednio do rury wytwornicy pary. Emulsja nie pozostawia osadu, więc może być stosowana bez obaw nawet w publicznej saunie.

  Zapach: drzewny, słodki, ciężki, ostry, przypomina naftalinę

  Sposób użycia:

  1. Przed użyciem emulsji należy wstrząsnąć butelką.
  2. Postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu – w zależności od tego gdzie planujesz użyć emulsji.

  Emulsja zapachowa do sauny – jak stosować w saunie suchej?

  Do wiadra z wodą dodać 30 ml* emulsji zapachowej na 1 litr wody, schłodzić kamienie wodą, polewać kamienie przygotowaną mieszanką do uzyskania pożądanej intensywności aromatu w saunie. Emulsję można również dodać do 100 ml wody w metalowej misce. Miski nie należy kłaść bezpośrednio na kamieniach. Nigdy nie polewaj suchych i rozgrzanych kamieni gdyż może to spowodować przypalenie zawartych w emulsji olejków.

  Emulsja zapachowa do sauny – jak stosować w saunie mokrej?

  Dodać zawartość butelki do 1 litra wody i stosować zgodnie z instrukcją generatora paty i pompy dozującej.

  Emulsja zapachowa do sauny – jak stosować w bali ogrodowej?

  Dodać 50 ml* emulsji bezpośrednio do wody. W przypadku pojawienia się zaczerwienienia skóry należy przerwać kąpiel.

  Emulsja zapachowa do sauny – jak stosować w inhalacji domowej?

  Do ustawionej w bezpiecznym miejscu miski z 1 litrem gorącej wody dodać 30 ml* emulsji. W momencie, gdy zapach przestanie być wyczuwalny należy sporządzić nową mieszankę ze świeżą gorącą wodą.

  *Podana ilość jest rekomendowana dla pierwszego użycia. Należy ją skorygować przy kolejnym użyciu w zależności od wielkości pomieszczenia i oczekiwanego efektu.

  Pojemność:

  250 ml

  Składniki:

  Aqua, Alcohol, Emulsifier, Cedrus Atlantica Wood Oil.

  44 Przedmioty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  12 innych produktów w tej samej kategorii: