Solgar Kompleks niezbędnych...

  Solgar Kompleks niezbędnych aminokwasów - 90 kapsułek

  033984001022
  Obecnie brak na stanie
  181,99 zł
  Brutto

  Essential Amino Complex marki Solgar to suplement diety w kapsułkach zawierający niezbędne aminokwasy, które nie mogą być wytwarzane przez organizm i muszą być pozyskiwane poprzez dietę lub suplementację.

   

  Składniki:

  L-histydyna (w wolnej postaci), L-izoleucyna (w wolnej postaci), L-leucyna (w wolnej postaci), L-lizyna (jako chlorowodorek L-lizyny)(w wolnej postaci), L-metionina (w wolnej postaci), L-histydyna (w wolnej postaci), L-fenyloalanina (w wolnej postaci), L-treonina (w wolnej postaci), L-walina (w wolnej postaci), otoczka kapsułki: celuloza roślinna, substancja przeciwzbrylająca: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.


  Skład:

  Składniki w porcji1 kapsułkaRWS*
  L-histydyna75 mg<>
  L-izoleucyna75 mg<>
  L-leucyna75 mg<>
  L-lizyna75 mg<>
  L-metionina75 mg<>
  L-fenyloalanina75 mg<>
  L-treonina75 mg<>
  L-walina75 mg<>

  *RWS - Referencyjna wartość spożycia

  <> - Nie ustalono referencyjnej wartości spożycia


  Sposób użycia:

  1 kapsułka dziennie przed posiłkiem.


  Przeciwwskazania:

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.


  Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone.


  Ważne:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


  Producent:

  Solgar, Inc.


  Podmiot odpowiedzialny:

  Adam Stępień, ul. Bocheńska 3/17, 31-061 Kraków

  12 innych produktów w tej samej kategorii: