L-LIZYNA 1000 mg - tabletki 100...

  L-LIZYNA 1000 mg - tabletki 100 tabletek NOW FOODS

  733739001139
  Obecnie brak na stanie
  31,00 zł
  Brutto

  L-lizyna jest aminokwasem egzogennym, a to oznacza że organizm nie może jej wytworzyć i musi ją uzyskać z pożywienia lub z suplementacji. Lizyna jest niezbędna do produkcji wszystkich białek w organizmie, w tym również hormonów, enzymów oraz przeciwciał, a także kolagenu i elastyny -białek strukturalnych które tworzą wszelkie rodzaje tkanki łącznej, między innymi skórę i ścięgna, oraz kości. L-lizyna odgrywa również ważną rolę we wchłanianiu wapnia. Istnieją dowody sugerujące, że suplementacja L-lizyny może być pomocna we wspomaganiu zdrowia układu immunologicznego oraz prawidłowego funkcjonowania układu krążenia.

   

  Składniki w porcji (1 tabletka):

  L-lizyna (z monochlorowodorku L-lizyny) 1,0 g (1 000 mg)


  Składniki:
  celuloza (kapsułka), kroskarmeloza sodowa, krzemionka, stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego), kwas stearynowy (pochodzenia roślinnego) oraz powłoka tabletki z surowca roślinnego.


  Zalecane spożycie: 
  1 tabletka dziennie


  Przeciwwskazania:
   preparat niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży lub okresie laktacji. Osoby przyjmujące leki przed zażyciem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

  12 innych produktów w tej samej kategorii: