12 słomek bambusowych + szczoteczka...

  12 słomek bambusowych + szczoteczka do mycia BIOMIKA

  Biomika
  Ostatnie sztuki w magazynie
  49,00 zł
  Brutto

  Naturalna bambusowa słomka to lepsza alternatywa dla zwykłej plastikowej słomki do picia. Słomka w całości została wykonana z bambusa, czyli surowca który jest w pełni biodegradowalny. To mały krok w stronę pomocy dla środowiska w walce z jednorazowym plastikiem. 

  Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić.
  Logo Tpay
   

  Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na ziemi. Zawiera on naturalnie występujące środki przeciwbakteryjne, dlatego nie ma potrzeby stosowania nawozów lub pestycydów w trakcie hodowli.

  Słomki nadają się do picia wszystkich napojów, ciepłych i zimnych: soków, koktajli, shake’ów, smoothie, kawy czy herbaty.

  Słomki można myć ręcznie lub w zmywarce (mycie ręczne jest zalecane dla przedłużenia żywotności). Słomki są wielorazowego użytku. Słomki nadają się do kontaktu z żywnością, są wolne od BPA, są nietoksyczne, a po zużyciu mogą być wyrzucone na kompost. Są twardsze i sztywniejsze, nie tak elastyczne jak te plastikowe. Należy używać je ostrożnie, żeby się nie zranić. Nie zaleca się ich dla małych dzieci.

  Słomka jest wygodna w użyciu, nie zmienia smaku napoju oraz nie reaguje na temperaturę. Nawet stojąc w wodzie nie rozmięka i nie wchłania zbyt dużo płynu. Schnie bardzo szybko.


  Skład: 100% naturalny bambus

  Zestaw zawiera: 12 prostych bambusowych słomek do picia, 1 szczoteczkę do czyszczenia, woreczek do przechowywania słomek

  Wymiary: długość słomki 19,5 cm, średnica koło 1 cm

  5906874556283
  2 Przedmioty

  6 innych produktów w tej samej kategorii: