Gotu Kola Wąkrotka Azjatycka 400mg...

  Gotu Kola Wąkrotka Azjatycka 400mg 100 kapsułek ALINESS

  5903242581267
  Obecnie brak na stanie
  59,90 zł
  Brutto

  Gotu Kola od Aliness, to suplement diety w kapsułkach wegańskich zawierający wysokiej jakości ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica), standaryzowany na 20% azjatykozydów.

   

  Jak działa gotu kola?

  Gotu kola zalicza się do adaptogenów, czyli grupy środków pochodzenia roślinnego zwiększających odporność na stres i utrzymujących równowagę organizmu. Podobnie jak inne adaptogeny, wykazuje pozytywny wpływ na organizm i poprawia jego funkcjonowanie w wielu obszarach, lecz wśród nich na szczególną uwagę zasługuje pozytywne oddziaływanie na układ nerwowy. Gotu kola sprawdzi się w roli środka prokognitywnego, skutecznie poprawiającego pamięć i koncentrację, a także pomagającego zmniejszyć niepokój w stresowych sytuacjach. Jej działanie jest na tyle skuteczne, że zostało zauważone i docenione już setki lat temu, dlatego też roślina ta znalazła zastosowanie już w staroindyjskiej medycynie ajurwedyjskiej, a także w tradycyjnej medycynie chińskiej.

  Skład

  Wielkość opakowania: 100 kapsułek

  Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

  Ilość porcji w opakowaniu: 100

  Składniki1 kapsułkaRWS
  Ekstrakt wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) w tym:
  saponiny triterpenowe 30%
  azjatykozydy 20%
  400 mg
  120 mg
  80 mg
  <>

  RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

  <> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

  Składniki:

  Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) standaryzowany na 20% azjatykozydów, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: Hydroksypropylometyloceluloza).

  Sposób użycia

  1 kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku, popijając wodą.

  Przeciwwskazania:

  Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

  Przechowywanie:

  Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać z dala od małych dzieci.

  Ważne:

  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Producent:

  Medicaline
  Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

  12 innych produktów w tej samej kategorii: