Płyn kosmetyczny z glistnika 3 ml...

  Płyn kosmetyczny z glistnika 3 ml DWIE LINII

  4607082850255
  Obecnie brak na stanie
  9,99 zł
  Brutto

  Glistnik - jaskółcze ziele to bezpieczny sposób leczenia brodawek, 100% produkt naturalny.

  Używasz tylko jeden raz na jedną brodawkę, blokuje powstawanie nowych brodawek.

  Pierwsze efekty widoczne już w ciągu 2 dni, większość ludzi uzyskuje wyniki w ciągu 5 dni. Brak efektów ubocznych.

   

  W celu szybkiego usunięcia brodawek i brodawczaków w domu powstał produkt kosmetyczny z glistnika. Możesz pozbyć się brodawek, które są wywołane przez wirusa HPV (wirus brodawczaka ludzkiego) w zaciszu swojego domu, stosując tylko naturalne leczenie.

  Płyn przeznaczony do usuwania brodawek, kurzajek, włókniaków i odcisków. Wyciąg z glistnika ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, gojące i przeciwalergiczne, cofa rozwój patologii skórnych takich jak blaszki łuszczycowe, alergiczne zapalenia skóry, modzele.

  W przypadku zapaleń skórnych wyciąg z glistnika łagodzi swędzenie i inne nieprzyjemne odczucia. Pomaga również przy polipach i brodawczakach. W stomatologii glistnik wspomaga leczenie zapalenia przyzębia, dziąseł, jamy ustnej.


  Składniki aktywne:
   sok z glistnika uczestniczy w walce z defektami skórnymi różnego pochodzenia.


  Dawkowanie i sposób stosowania:
  zmoczyć sztyft w preparacie i posmarować brodawkę (odcisk), po wyschnięciu czynność powtórzyć (w zależności od wielkości), aż brodawka stanie się ciemna; będzie to oznaczać początek procesu. W ciągu 1-2 dni nastąpi złuszczenie się, a na 3-5 dzień całkowicie zniknie. W przypadku zastarzałych lub większych brodawek lub odcisków kurację należy powtórzyć po tygodniu przerwy.


  Przeciwwskazania: nie wolno dopuścić do przedostania się preparatu do oczu i na błony śluzowe! W przypadku trafienia preparatu na skórę, należy płukać ją pod bieżącą wodą przez 10-15 min., a następnie przyłożyć kompres z 5% kwasu cytrynowego. Nie stosować preparatu na powierzchnie większe niż 10cm2, u osób osłabionych, chorych na grypę, anginę i inne podobne choroby. Należy zachować szczególną ostrożność, aby preparat nie uszkodził zdrowej skóry. W przypadku wątpliwości, co do pochodzenia zmiany skórnej, należy zasięgnąć porady lekarza.


  Składniki (INCI):
  wyciąg glistnika jaskółcze ziele, woda. 


  Termin przydatności:
  24 miesiące od daty produkcji na opakowaniu


  12 innych produktów w tej samej kategorii: